Taurių septynakės taro korta

Taurių septyni taro korta
Septynių tauriu taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Korta parodo, kad esate svajoklis, bėgate nuo tikrovės ir pasineriate į fantazijas. Atsargiai galvokite norus ir priiminėkite sprendimus. Jūsų svajonės jus džiugina, bet tuo pat metu ir baugina. Kita vertus, pastaroji korta primena, kad vien svajoti neužtenka, reikia svajones įgyvendinti. Kažkada turėsite nustoti tuščiai fantazuoti ir susidurti su realybe.

Jei matote daug pasirinkimų ir dėl to negalite priimti tam tikrų sprendimų, turėtumėte apmąstyti kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus, ir tik tokiu atveju jums pavyks rasti geriausią sprendimą. Tačiau priimdami sprendimus, turite išlikti budrūs, mat situacija gali būti nenuspėjama.

Norėdami priimti geriausią sprendimą, turite atskirti, kas tikra, o kas – ne.

Kortos reikšmė susijusi su pagundomis. Tai taikoma tiek teisingai, tiek atvirkščiai iškritusiai kortai.


Meilė

Jei ištraukėte kortą – greitu metu turėsite priimti keletą svarbių sprendimų. Jei šiuo metu neturite antrosios pusės, turėsite susidėlioti prioritetus – tarp kelių mylimųjų, meilės ir šeimos, meilės ir karjeros ir t.t. Taurių septynetas rodo, kad neturėtumėte pasiduoti pagundai, mat vėliau gali tekti nusivilti. Kruopščiai viską apgalvokite, daug bendraukite, vertinkite situaciją. Tik taip pasieksite visko, ko norite. Jei skubėsite, jūsų santykiai nebus ilgalaikiai. Svarbu apmąstyti visas galimybes ir jausti, jei kažkas yra ne taip. Klausykite širdies balso.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Atvirkščiai ir teisingai iškritusios kortos reikšmė yra panaši. Jos abi parodo svajones, iliuzijas, pagundas. Tačiau atvirkščiai iškritusi korta labiau pabrėžia kortos neigiamą pusę. Esate per daug paniręs į fantazijas, iliuzijas ir nebesuvokiate realios situacijos. Esate pasimetęs, neturite tikslų.

Taurių septyneto korta parodo, kad esate nepasiryžęs susidurti su skaudžia gyvenimo realybe ir vienintelis būdas nuo jos pabėgti – svajonės ir fantazijos.

Kita vertus, korta atskleidžia, kad dabar jūs pradedate suprasti, ko norite iš gyvenimo, pradedate pastebėti pasitaikančias galimybes.

Meilė

Santykiuose – sumaištis, neapsisprendimas, daugybė pasirinkimų. Dėl netikrumo santykiuose kyla sumaištis. Jūsų gyvenime buvo daug nelaimingų santykių. Jūs nežinote, ko norite iš santykių, todėl į juos įnešate dar daugiau chaoso. Gaištate laiką, praleidžiate pasitaikančias galimybes, santykiuose keliate suirutę ir negalite apsispręsti. Svarbu visada žinoti, ko norite, o ne leisti aplinkiniams spręsti už jus.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *