Taurių šešiaakės taro korta

Taurių šeši taro korta
Šešių taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių šešiaakė – dosnumas, naivumas, vaikystė. Ji parodo nostalgiją – būseną, kai norite laiką atsukti atgal ir nusikelti į vaikystę, paauglystę ar jaunystę. Kartais tik šie prisiminimai mus priverčia jaustis laimingais. Taurių šešiaakė korta atskleidžia, kad svarbu prisiminti tas laimingas prabėgusias dienas, tačiau reikia gyventi šia diena.

Ši korta parodo grįžimą į pažįstamą vietą. Tai gali būti gimtinė, seno draugo namai, mokykla ar kita jums labai brangi vieta. Jūs siekiate jaustis arčiau praeityje sutiktų žmonių. Priminimai grąžina mus į vaikystę, kai gyvenimas buvo žymiai paprastesnis.

Kartu su Taurių penkiaake korta, Taurių šešiaakė korta parodo netektį ar nusivylimą. Prisimindami praeitį, ieškote atsakymų į dabar patiriamą krizę ar iššūkius. Norite jausti jus begalo mylinčių žmonių paramą, šilumą.


Meilė

Taurių šešiaakė korta – atgijantys praeities prisiminimai. Korta atskleidžia, kad šiuo metu prisimenate praeitį ir šie prisiminimai jums kelia nostalgiją. Tai gali būti džiaugsmingos akimirkos, prisiminimai apie buvusį mylimąjį ir kt. Taurių šešiaakė parodo ir tai, kad dabar jūs atsigaunate po skaudžių įvykių, todėl šiuo metu jums svarbi paguoda. Jei santykiuose tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės vyrauja įtampa, jūs prisimenate džiaugsmingas praeities akimirkas. Tačiau nepradėkite gyventi praeitimi. Tegu praeityje gautos pamokos būna naudingos ateityje.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Korta parodo, kad gyvenate praeities prisiminimais. Prisiminti praeitį nėra nieko blogo, tačiau turėtumėte gyventi šia diena, o ne praeitimi. Turėtumėte mokytis iš praeityje gautų pamokų ir gautas žinias taikyti ateityje. Gyvenkite šia akimirka.

Kita kortos reikšmė – pamiršta vaikystė ir jos svajonės. Dabar galvojate, kad vaikystės svajonės yra tiesiog nerealistiškos. Nors galbūt gailitės dėl neįgyvendintų vaikystės svajonių ar tikslų, kartais skaudi realybė parodo mums, ką turėtumėte daryti toliau. Praeities nepakeisite, taigi nebesmerkite savęs už tai, ko nepadarėte anksčiau. Metas pagalvoti apie tai, kuo norite tapti ir kaip galite siekti užsibrėžtų tikslų.

Meilė

Gyvenate praeitimi. Prieš tai buvusiuose santykiuose negalėjote atsiverti, būti savimi ir negalvojote apie kitą žmogų. Galvojote, kad niekad nebesutiksite tokio žmogaus ar kad meilė būna kartą gyvenime. Taip nesąžininga jūsų esamų ar galimų partnerių atžvilgiu. Išsiskyrimui turi būti priežastis: galbūt šiuo metu prisimenate tik džiaugsmingas akimirkas, o konfliktus ir ginčus pamirštate. Nebegyvenkite praeities prisiminimais. Tokiu būdu jūs užkertate kelią naujiems santykiams, taigi niekada nesužinosite, ar nauji santykiai yra geresni už buvusius santykius.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *