Taurių triakės taro korta

Taurių trys taro korta
Trijų taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių triakės korta – laimės akimirkos. Šiuo metu galite pamiršti kasdienybės rūpesčius ir su šeima ar draugais linksmai praleisti laiką.

Taurių triakė atskleidžia, kad netrukus vėl sutiksite seniai matytą draugą, artimąjį ar mylimąjį. Kita reikšmė – šventė, rengiama jums arba jūsų mylimam žmogui. Tai gali būti gimtadienis, vestuvės ar kokia kita proga.

Trys mergelės – draugai, kurie mylės, paguos ir parems tada, kai jums jų labiausiai reikia. Tai gali būti bendrakursiai, kolegos ar seni bičiuliai.Jei jūsų socialiniame gyvenime buvo problemų, netrukus jos baigsis. Išmoksite jas spręsti.

Meilė

Šventės, draugystės, susibūrimai. Jei neturite antrosios pusės, greitai ją surasite. Mylimuoju gali tapti net ir artimas draugas. Jei šiuo metu susitikinėjate, socialiniai susibūrimai jus suartins. Kai esate kartu, galite jausti, ar tinkate vienas kitam. Būdami su šeima ar draugais, dar labiau sustiprinate tarpusavio ryšį.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Korta atskleidžia, kad šiuo metu tiesiog neturite laiko bendrauti ar išeiti su draugais pasivaikščioti. Esate labai užimtas mokykloje ar darbe ir neturite laiko linksmintis. Tolstate nuo draugų. Metams bėgant turime vis labiau stengtis palaikyti draugystę arba ji nutrūks.

Taurių triakė – harmonijos trūkumas, apkalbos, skandalai, pavydas.

Meilė

Nors jūsų santykiuose netrūksta linksmybių ir nuotykių, dažniausiai jie ilgai nesitęsia. Artimiau susipažįstate su žmogumi, tarp jūsų įsižiebia aistra ir netrukus santykiai griūna. Jei šiuo metu su kuo nors susitikinėjate, saugokitės, kad joks kitas žmogus nepakenktų jūsų santykiams. Kartais kas nors gali siekti jus apkalbėti arba įsiterpti tarp jūsų dviejų.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *