Taurių tūzo taro korta

Taurių tūzas taro korta
Taurių Tūzo taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių tūzas – metas atsikratyti visų neigiamų minčių ir emocijų, pradėti mėgautis gyvenimu. Kaip ir kitos tūzo kortos, Taurių tūzas žymi naują pradžią. Užmegsite naujus santykius ir būsite laimingas. Pradėjote gyventi šia diena, pamiršote praeities skausmą ir galite jausti palengvėjimą. Dažniausiai Taurių tūzas pasirodo skaityme, jei žmogus ilgą laiką buvo vienas ar jį kažkas labai įskaudino. Metas versti naują gyvenimo puslapį.Dabar svarbu ieškoti naujų draugų, meilės, tobulėti dvasiškai. Metas užmiršti praeities negandas. Metas gyventi šia akimirka ir mėgautis

Meilė

Taurių tūzas – bundantys jausmai. Nors ir neturite antrosios pusės, dabar kažkam jaučiate simpatiją ar stengiatės susidraugauti. Meilė ir draugystė jums yra labai svarbios. Jei šiuo metu esate įsipareigojęs, santykiuose bus daug intymumo, švelnumo ir tarpusavio supratimo. Metas geriau pažinti savo emocijas, dvasiškai tobulėti ir kurti. Dabar geriausia priimti sprendimus klausantis širdies balso. Nustokite per daug gilintis į skirtingas situacijas ir problemas.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Jei ištraukiate šią kortą, tai reiškia, kad šiuo metu esate emociškai nestabilūs ar jaučiate dvasinį skausmą.  Netekote kažko brangaus.

Taurių kortos simbolizuoja kūrybiškumą. Šiuo metu jums gali trūkti kūrybiškumo.

Dabar turite išsiaiškinti, kodėl nejaučiate atima iš jūsų kūrybiškumą ir kaip galite vėl tapti kūrybiškas?

Meilė

Liūdesys. Galbūt šiuo metu su kuo nors pykstatės ar neseniai išsiskyrėte ir jaučiatės vienišas ir pažeidžiamas. Šiuo metu jūsų santykiuose vyrauja neramumai, prarastas pasitikėjimas. Kažkas neleidžia jums eksperimentuoti ir mylėti bei jaustis mylimu. Partneriui ar kitiems negalite išsipasakoti. Jaučiatės nesaugiai, nepasitikite savimi. Jei norime, kad mus mylėtų, pirmiausia, turime mylėti patys save.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *