Teisingumo taro korta

Teisingumo taro korta
Teisingumo taro korta

Teisingumo taro korta – tai tiesos, sąžiningumo, teisės simbolis. Kai joje vaizduojama figūra sėdi kėdėje, jos kairėje rankoje esančios svarstyklės parodo, kad intuicija ir logika turi būti pusiausvyroje. Jos dešinėje rankoje laikomas dviašmenis kardas – tai objektyvumas.  Ant jos dėvimos karūnos esantis kvadratas – tai proto aiškumas, reikalingas vykdant teisingumą. Už jos kabo violetinė priedanga ir stovi pilkos kolonos. Už jos raudonos, sagtimi susegtos skraistės, pasirodo baltų batelių galiukas. Taip primenama, kad tai, ką ji suteikia, yra mūsų veiksmų pasekmės.Teisingai iškritusi teisingumo korta

Jūsų priimami sprendimai paliečia tiek jus, tiek jūsų artimuosius. Visada ateis teismo valanda. Skaityme atsirandanti Teisingumo taro korta įspėja, kad bus vykdomas sąžiningas teismas. Praeities veiksmai bus nešališkai įvertinti. 

Jeigu buvote įskaudintas, ši korta gali atnešti jums palengvėjimą. Kita vertus, jei savo veiksmais įskaudinote kitus, ši korta jums bus įspėjimas. Jos pasirodymas – tai proga keisti veiksmus ir mėgautis geresne ateitimi.  Kai Teisingumo taro korta vaizduoja teisingumo figūrą, tai reiškia, kad atėjo laikas atsiskaityti už savo veiksmus.

Kita teisingumo kortos reikšmė – tiesa. Tiesa turi būti išsiaiškinta ir čia paskalos nepadės. Tiesa išsiaiškinama remiantis faktais. Prieš teismą, žinokite tiesą apie kitus, kalbėkite. Pamatę Teisingumo kortą, visus darbus turite atlikti sąžiningai. Galiausiai, suprasite ir kokie uždaviniai jums yra skirti.

Be to, Teisingumo korta skaitymo metu gali simbolizuoti ir tai, kad jums yra reikalingas dėmesys. Galbūt gyvenime ar karjeroje jums trūksta dėmesio, o gal turite priimti kokį nors svarbų sprendimą. Jei dėl kažko nesate tikras, tai metas rasti sprendimą kartą ir visiems laikams.

Atvirkščiai iškritusi teisingumo korta

Atvirkščiai iškritusi Teisingumo taro korta gali rodyti daugybę dalykų. Atvirkščiai iškritusi Teisingumo korta rodo, kad jūs viską neigiate. Jūs nesate pasiruošęs susitaikyti su pasekmėmis, kurias sukėlė jūsų ar kitų veiksmai. Jūs bėgate nuo kaltės. Tačiau jūs turite suprasti, kad šie veiksmai – jau praeitis. Jūsų ateitis priklauso nuo to, kokie jūsų veiksmai bus šiandien ir ką darysite, norėdami išlaikyti pusiausvyrą. Kaip galite kompensuoti padarytą skriaudą? Jei imsitės tam tikrų veiksmų, galite pasikeisti ir nebeteisti savęs. Tai galėtų būti prilyginama bylai, su kurios rezultatu nesutinkate.

Teisingumo taro korta – tai tiesos, sąžiningumo, teisės simbolis. Kai joje vaizduojama figūra sėdi kėdėje, jos kairėje rankoje esančios svarstyklės parodo, kad intuicija ir logika turi būti pusiausvyroje. Jos dešinėje rankoje laikomas dviašmenį kardas – tai objektyvumas.  Ant jos dėvimos karūnos esantis kvadratas – tai proto aiškumas, reikalingas vykdant teisingumą. Už jos kabo violetinė priedanga ir stovi pilkos kolonos. Už jos raudonos, sagtimi susegtos skraistės, pasirodo baltų batelių galiukas. Taip primenama, kad tai, ką ji suteikia, yra mūsų veiksmų pasekmės.

Taisyklingai iškritusios taro kortos gairės

Priežastis ir pasekmė, teisingumas, tiesa

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Nenuoširdumas, neteisingumas, nesiskaitymas

Stichija

Oras

Astrologija

Svarstyklės


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *