Teismo taro korta

Nuosprendžio taro korta
Nuosprendžio taro korta

Ši korta apima paskutinio teismo sampratą ir jos pavaizdavimą skirtingose mitologijose.Teismo korta iliustruoja moteris, vyrus ir vaikus, kylančius iš kapų tam, kad atsilieptų angelo Gabrieliaus trimito šauksmui. Jų ištiestos rankos simbolizuoja jų pasiruošimą visatos teismui.  Jie pasirengę susitikti su Kūrėju, jų veiksmai apgalvoti, jie išsiaiškina, kur jie praleis likusią amžinybę – dangaus aukštybėse ar pragare. Fone esanti masyvi potvynio banga reiškia, kad teismas yra neišvengiamas ir galutinis.

Teismą valdo Pluto – požeminio pasaulio valdovas. Šios kortos atgarsiai yra sutinkami Mirties kortoje, taigi jos abi primena mums, kad viskas turi savo pabaigą ir ateina nauja pradžia.Teisingai iškritusi teismo korta

Tradicinė Teismo korta vaizduoja akimirką, kai mes apmąstome ir įvertiname savo veiksmus.  Apsvarstome dabartinį gyvenimą ir suprantame, ko turime imtis vardan asmeninio tobulėjimo. Skaityme atsirandanti Teismo korta parodo, kad jūsų gyvenime artėja svarbus įvykis, todėl turite pradėti save vertinti.

Teismo korta skaityme reiškia prabudimą, kurį sukėlė apmąstymai. Suvokiate būtinus atlikti pokyčius ir žinote savo poreikius.  Galbūt kasdieniniame gyvenime tuojau įvyks nedidelės permainos, galinčios paveikti ne tik jus, bet ir jūsų artimuosius.  

Teismo korta primena mums, kad kai kurie mūsų pasirinkimai stipriai paveikia visą likusį gyvenimą. Ši korta primena akimirkas, kai atlikti veiksmai pakreipė jūsų gyvenimą tinkama linkme. Kartais gali atrodyti, kad nėra kelio atgal. Galiausiai, jūs patirsite šių veiksmų pasekmes, ir ši korta parodys, kada tai įvyks. Norėdami vykdyti savo planus ir pradėti naują gyvenimą, galbūt turėsite pamiršti praeities negandas.

Atvirkščiai iškritusi teismo korta

Atvirkščiai iškritusi korta gali reikšti, kad dvejojate ir esate per daug savikritiškas. Todėl galite nepastebėti galimybių, kurios jūsų laukia. Jei praleisite jums suteiktas galimybes, pradėsite atsilikti nuo plano ir sunkiau tobulėsite. Tai reiškia, kad tuo pat metu turėtumėte išlikti atsargus ir aukštai iškėlus galvą judėti į priekį.

Be to, teismo korta gali reikšti, kad yra metas skirti laiko užimtoje dienotvarkėje ir pamąstyti apie gyvenimą ir išmoktas pamokas.Greičiausiai jūs negalite skirti laiko ir rasti vietos, kurioje galėtumėte pamąstyti apie gyvenimo esmę ir sąmoningam tobulėjimui reikalingas pamokas. Per daug kritiškai vertinate praeities veiksmus ir neatleidžiate sau, taigi negalite judėti pirmyn. Praeityje padarytos klaidos padeda mokytis ir judėti gyvenimo keliu. Per daug galvodami apie šias klaidas, klysite ir klupsite.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Atspindys, pabudimas, atpildas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Abejone, savęs gailėjimas, savimonės praradimas

Stichija

Ugnis

Astrologija

Plutas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *