Velnio taro korta

Velnio taro korta
Velnio taro korta

Ši korta vaizduoja velnią jo geriausiai žinomame satyriniame įvaizdyje, kitaip žinomame kaip Baphomet. Velnias yra ne tik pusiau ožys, pusiau žmogus, jis dar turi ir šikšnosparnio sparnus, ir penkiakampę žvaigždę ant kaktos. Jis stovi ant pjedestalo, prie kurio prirakinti nuogas vyras ir moteris, lyg parodant, kad velnias tarp jų viešpatauja.

Tiek vyras, tiek moteris turi ragus, lyg parodant, kad kuo daugiau laiko jie praleidžia su velniu, tuo mažiau tampa panašūs į žmones. Grandinės sukuria įspūdį, lyg velnias laikytų žmones nelaisvėje.  Ant vyro uodegos liepsnoja ugnis, o tuo tarpu, moteris ant uodegos laiko vynuogių pilną dubenėlį, kas simbolizuoja jų priklausomybę nuo valdžios ir gyvenimo gėrybių.  

Atidžiau įsižiūrėjus, tiek vyras, tiek moteris atrodo nelaimingi. Jie neteko asmeninės galios, yra neapsaugoti ir gėdinami savo nuogumo. Teisingai iškritusi velnio korta

Velnio korta reiškia, kad jūs jaučiatės įkalinti, jaučiate tuštumą ir nepatenkinti savo gyvenimu. Tai taip pat gali reikšti, kad esate priklausomas nuo materialių dalykų ir prabangos, ir nesvarbu, kaip stengsitės, tačiau ir toliau trokšite mėgautis prabangiu gyvenimu. 

Jūs turėtumėte suprasti, kad toks gyvenimo būdas jus veda į sunkią padėtį. Jūs jaučiate, kad negalite kontroliuoti savo veiksmų ar potraukių.

Priklausomybė nuo turtų ir materialių malonumų lemti ir tai, kad jaučiatės įkalinti ir bejėgiai. Tokiais atvejais, jūs galite jaustis lyg būtumėte vergas, negalite kontroliuoti impulsų ar neturite pakankamai stiprybės nukreipti save kita linkme, o ne vien tenkinti šiuos troškimus.

Atvirkščiai iškritusi velnio korta

Priešinga Velnio kortos reikšmė gali būti akimirka, kai žmogus tampa sąmoningas ir atsikrato priklausomybių ar blogų įpročių.  Taip atsitinka todėl, kad tokie žmonės pavargsta galvoti apie tuos pačius dalykus ir jiems reikia pokyčių.

Tačiau, dažniausiai, viena yra aišku – tapti nepriklausomu nėra lengva.Žmogus turi būti pasiruošęs atlikti skausmingus pokyčius, padėsiančius jam surasti tikrąjį aš. Šiuo atveju, žmogus turi skirti kažkiek laiko, įvertinti save ir surašyti visus dalykus, kurių jam reikia, norint tapti nepriklausomam. Kai tai bus atlikta, ateis laikas pradėti sudėtingą kelią asmeninio tobulėjimo link.  

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Nesaikingumas, žaismingumas, materializmas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Laisvė, kontrolės atgavimas, kažko paleidimas

Stichija

Žemė

Astrologija

Ožiaragis


Paskelbta

sukūrė

Lankytojų atsiliepimai

Atsakymai į “Velnio taro korta”: 3
 1. Rima avataras
  Rima

  1at galiteisburti kad sekme bubu man ir kada busiu skolom kada baigsiu isimoketi .

 2. Rima avataras
  Rima

  Laba noreciau isiburti kada semkes butu mano

 3. Rima Eismontaitė avataras
  Rima Eismontaitė

  Ar jus burite sekmes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *