Žvaigždės taro korta

Žvaigždės taro korta

Žvaigždės taro korta

Žvaigždės korta vaizduoja ant tvenkinio krašto klūpančią moterį. Ji laiko du vandens indus. Iš vieno indo ji ant sausos žemės pilsto vandenį, taip maitindama žemę ir užtikrindama jos derlingumą. Aplink ją esanti sodriai žalios spalvos žemė sako, kad laistymas padeda. Viena pėda yra įmerkta į vandenį, kas parodo moters dvasines savybes ir vidinę stiprybę. Ant žemės esanti kita pėda parodo jos praktines galimybes ir jėgą. Už jos žiba didelė centrinė žvaigždė, kurią supa septynios mažytės žvaigždutės – čakros. Ant medžio šakos tupi paukštis, kuris vaizduoja šventąjį minties ibisą. Žvaigždės astrologinis atitikmuo – Vandenio zodiako ženklas.Teisingai iškritusi žvaigždės korta

Žvaigždės korta simbolizuoja viltį, atsinaujinančią energiją ir stiprybę skirtą tolimesnei kelionei gyvenimo keliu. Ji parodo, kad jus stipriai laimina visata, ir tai galite pastebėti savo aplinkoje. Galbūt, tai ir nėra akivaizdu, tačiau po patirtos nelaimės ir nesėkmių, visada ateina metas naujoms svajonėms ir tikslams. Atsiminkite, kad asmeniniam pasitenkinimui savimi turite viską, ko reikia, išskyrus drąsą. Tuo jūs galite tik džiaugtis. Ši korta yra lyg žinutė, kad jums reikia tikėti, ir visata jus laimins ir neš viską, ko jums reikia.

Atvirkščiai iškritusi žvaigždės korta

Turėti žvaigždės kortą tarp skaitomų kortų reiškia, kad jūs įveikėte siaubingą gyvenimo išbandymą. Neprarasdami vilties, nusprendėte įveikti visus gyvenimo metamus sunkumus. Kentėdami jūs nežinojote, kiek daug turite vidinės stiprybės, tačiau dabar pradedate suprasti, kad praradimai jus tik užgrūdino ir išmokė greitai atsigauti po skaudžių likimo smūgių. Tik dabar jūs galite įvertinti, visa tai, ką turite.

Kai žvaigždės korta iškrenta atvirkščia puse, tai reiškia, kad dabar jaučiatės taip, lyg visas pasaulis būtų atsisukęs prieš jus. Jus jaudinę iššūkiai dabar atrodo neįveikiami. Praradote tikėjimą savimi arba kažkuo, kas jums yra artima.

Be vilties, tikėjimo, mes negalime rasti motyvacijos judėti toliau ir įveikti iššūkius, su kuriais susiduriame. Kokiose gyvenimo srityse jaučiatės beviltiškai? Kaip jaučiatės įveikti? Ir kaip tai atsiliepia jūsų veiksmuose? Atvirkščiai iškritusi žvaigždė prašo neprarasti vilties ir pozityvios energijos tam, kad galėtume atlikti veiksmus su džiaugsmu, o ne baime.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Viltis, tikėjimas, atsinaujinimas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Nesaugumas, nepasitikėjimas, atgrasymas

Stichija

Oras

Astrologija

Vandenis


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Atsakymai į “Žvaigždės taro korta”: 2
  1. Armanda avataras
    Armanda

    Armanda 1999-02-15 Kęstutis 1990 -02-21 ar susitaikysiu
    ir kaip seksis meilėje ,Ačių❤️

  2. Agota avataras

    Norėčiau išbandyti, ydomu ką rodytų apie mane.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *