Žynės/Šventikės taro korta

Iškritusi žynės korta gali reikšti, kad atėjo laikas įsiklausyti į savo intuiciją.

Aukščiausios šventikės taro korta

Aukščiausios šventikės taro korta

Žinės kortą dažnai asocijuojama su Graijos mitologijos deivėmis Persefone, Artemide, senovės Egipto deive Isis ir daugeliu kitų. Ji pavaizduota sėdinti Solomono šventykloje tarp dviejų kolonų, Jachin’o ir Boaz’o. Dešiniosios pusės Jachin’o kolona yra kurybos ramstis, o kairioji Boazo’o, jėgos. Ramsčiai, nepaisant savo vienos paskirties šiuo atvėju simbolizuoja priešingybes, vyriškumą ir moteriškumą, gėri ir blogį, pozityvumą ir negatyvumą, taip simboliškai pabrėžiant, kad tvarumui būtinos abi pusės.

Žynės pozicija tarp dviejų kolonų simbolizuoja jos atsakomybę prieš gyvenimiškas priešpriešas, ji kažkuria prasme yra trečioji kolona. Ji tiki, kad abi pusės yra vienodai svarbios ir iš jų abiejų ne tik galima, bet ir būtina semtis išminties. Isis karūna išduoda tai, kad ji tiki į magiją ir likimą. Pusmėnulio simbolika dažnai sutinkama ir Švenčiausios mergelės Marijos atvaizduose, tai simbolizuoja jos ramybę, susikaupimą ir savitvardą.

Teisingai iškritusi žynės taro korta

Žynės korta glaudžiai susijusi su nuovoka ir intuicija. Jos iškritimas dažniausiai reiškia, kad atėjo laikas pažvelgt į dalykus šiektiek giliau, pasitelkti nuojautą ir intuicija, nesivadovauti tik išskaičiavimais ir paviršutiniškomis žiniomis. Ji reprezentuoja pačią intuiciją ir kelio į savęs pažinimo pradžią.

Pasaulis kuriame gyvename yra visomis prasmėmis chaotiškas tačiau tame chaose slepiasi neribotas potencialas. Žynė yra jūsų gidas triukšme, signalizuojantis, kad ieškodami atsakymų ir darnos privalote įsiklausyti į save.

Atvirkščiai iškritusi žynės taro korta

Atvirkščiai iškritusi žynės taro korta įprastai reiškia, kad turite problemų su įsiklausimu savęs. Jūs nebekreipiate dėmesio arba praradote ryšį su savo pasamonę, nuojautą, intuiciją. Gali būti, kad šiuo metu jūsų aplinkoje ar vidiniame pasaulyje vyrauja neaiškumas, chaosas, o jūsų, atrodo apgalvoti veiksmai ir sprendimai, intuityviai jums neatrodo teisingi. Greičiausiai, kad šiuo metu racionalus bandymas išspręsti problemą gali nesuveikti, todėl laikas atsigręžti į save, įsiklausyti į tai ko norite jūs, išsiaiškinti kas jums ištiesų yra svarbu ir kokiu keliu norite toliau eiti.

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Intuicija, pasamonė, vidinis balsas

Atvirkščiai iškritusios taro kortos gairės

Nesugebėjimas susikoncentruoti, ryšio su vidiniu balsu praradimas, savęs slopinimas

Astrologija

Mėnulis

Stichija

Vanduo

SVARBU!!!

Tekstas kurį skaitote šiuo metu akivaizdu jog nėra parašytas labai sklandžiai ir gražiai, todėl jis reguliariai tobulinamas asmeninėmis jėgomis.

 

Norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto skaitomesniais ir gražesniais kortų aiškinimo tekstais prašome susisiekti taro@nemokamasburimas.lt

Komentarai

Prisijunk prie diskusijos