Pasaulio taro korta

Pasaulio taro korta
Pasaulio taro korta

Taro kaladėje esančios Pasaulio kortos centre vaizduojama šokanti figūra. Kortoje pavaizduota šokanti figūra yra sukryžiavusi vieną koją ant kitos ir abiejose rankose laikanti po stebuklingą lazdelę. Ji simbolizuoja judesyje esantį balansą ir raidą. Jos simbolizuojami vienybė ir pasitenkinimas yra ne statiški, tačiau visą laiką besikeičiantys, dinamiški ir amžini. Centrinę figūrą supantis žalias gėlių vainikas yra laikomas sėkmės simboliu, o raudoni kaspinai, apsukti aplink vainiką, primena begalybės ženklą. Kortose kampuose yra išdėstytos keturios figūros, kurios yra tokios pat kaip ir Fortūnos rato kortoje. Keturios figūros vaizduoja Skorpioną, Liūtą, Vandenį ir Jautį – keturis visatos kampų, keturių elementų bei keturių evangelikų atstovus. Kartu jie simbolizuoja harmoniją tarp visų šių elementų.


Teisingai iškritusi pasaulio korta

Pasaulio korta skaityme simbolizuoja ramybę, vienybę ir pilnatvę, kai jūsų vidinis pasaulis tarsi susijungia su jūsų išoriniu pasauliu ir viskas susidėlioja į savo vėžes, tampa viena visuma. Kai kuriuose tradicijose, ši būsena neretai vadinama nušvitimu arba nirvana. Pripažįstama, kad žmogus paklūsta likimo valiai ir yra neatsiejama jį supančios aplinkos dalis. Žmogaus gyvenimas yra kupimas kritimų, pakilimų, džiaugsmingų ir liūdesio akimirkų.

Pasaulio korta simbolizuoja gyvenimo pilnatvę, pasiekimus, gyvenimo etapo baigtį. Ji rodo, kad jūsų sunkus ir sistemingas darbas pradeda duoti vaisių. Vienas gyvenimo etapas, kurio metu jūs tapote stiprią asmenybe, galinčia atlaikyti skaudžius gyvenimo smūgius, baigėsi, ir prasideda kitas etapas. Pasaulio korta parodo ilgalaikio projekto, studijų ar kito svarbaus gyvenimo įvykio baigtį. Ji taip pat gali reikšti vaiko gimimą, santuoką, mokyklos ar universiteto baigimą ar kokį kitą pasibaigusį įvykį.  

Pasaulio korta parodo, kad jūs trokštate būti naudingas bendruomenei. Jūs įsipareigojate paversti pasaulį geresnį, nes suprantate, kad viskas tarpusavyje yra susiję.

Atvirkščiai iškritusi pasaulio korta

Jūs artėjate prie eros ar kelionės pabaigos. Nors jus gyvenime ir lydi sėkmė, tačiau apmąstę turimus pasiekimus, jaučiate tuštumą. Ko trūksta? Ar jaučiatės susijęs su tuo, ką darote? Ar jaučiatės susijęs su kitais? Kas jums neleidžia patirti pilnatvės?  

Taisiklingai iškritusios taro kortos gairės

Pilnatvė, harmonija, užbaigtumas

Atvirkščiai iškritusi taro korta

>

Tuštuma, pabaigos nebuvimas, neužbaigtumas

Stichija

Žemė

Astrologija

Saturnas


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *