Taurių dešimtakės taro korta

Taurių dešimt taro korta
Dešimties taurių taro korta

Teisingai iškritusi taro korta

Taurių dešimtakė – šeimoje, santykiuose ar kompanijoje esanti laimė ir pasitikėjimas vienas kitu. Komfortas, harmonija, ramybė, meilė. Viskas kaip rojuje. Rojus – tai vieta, kurioje išsipildo visi jūsų norai ir troškimai. Sustokite akimirkai, įkvėpkite, apsidairykite ir dėkokite už Dievui už viską, ką turite ir pasiekėte. Korta rodo kažką, ko taip ieškome.

Kartu su Taurių devynakė korta – bendruomenės, šeimos jausmas. Nauji jausmai, vaizduojami Taurių tūzo kortoje, peraugo į santuoką, šeimą. Pagrindinė Taurių dešimtakės kortos žinutė – tik palaikydami šiltus ir draugiškus santykius su kitais žmonėmis, galime būti laimingi. Viena iš šios kortos reikšmių – pilnatvė. Dabar galite pabūti šeimos rate.Jūsų šeimoje nėra konfliktų. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės šia akimirka. Meilė – romantiška, tikra ir, greičiausiai, ilgalaikė. Jūsų pastangos duoda vaisių.

Meilė

Tvirti ir harmoningi, ilgalaikiai santykiai. Praleisdami daugiau laiko su šeima, sustiprinsite tarpusavio santykius. Galbūt žengsite svarbų žingsnį – pristatysite šeimai savo antrąją pusę, susižadėsite, susituoksite ar pan.

Atvirkščiai iškritusi taro korta

Ši korta parodo nutrūkusius ryšius su šeima ar visuomene. Nepaisant to, kad Taurių dešimtakė -laimingos ir harmoningos šeimos, santykių simbolis, dabar pastebite, kad viskas nėra taip gražu, kaip rašoma pasakose. Santykiai tarp jūsų šeimos ir artimųjų nėra tvirti. Šeima yra.

Jūsų įsivaizduojamos laimės pilnos akimirkos taip ir lieka iliuzijomis. Jūsų šeimoje turėtų skirti daugiau pagarbos vienas kitam, išmokti vertinti, mylėti vienas kitą ir rūpintis vienas kitu. Tik taip jūsų šeimoje bus harmonija ir ramybė.

Meilė

Bręstantys ar jau esantys konfliktai tarp šeimos ir jūsų antrosios pusės. Kiti žmonės gali pradėti per daug kištis į jūsų santykius, jie gali sakyti, kad jums nelemta būti kartu. Šiuo metu ypač svarbu, kad jūsų šeima būtų kaip kumštis – nepasiduotų kritikai, gintų vienas kitą ir vengtų apkalbų. Taip pat labai svarbu, kad jūsų antroji pusė jaustųsi mylima.


Paskelbta

sukūrė

Žymos:

Lankytojų atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *