7 kortų būrimas H

7 kortų būrimas dėliojant taro kortas H forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.


nemokamas burimas taro kortomis
Kardų trys taro korta

Trijų kardų taro korta

Trijų kardų korta pranašauja atstūmimą, išdavystę, skausmą ir atgrasymą. Tokiais momentais tiems, kurie sugeba išlaikyti šaltą protą ir mąstyti logiškai šis etapas nebus toks sunkus, tiesiog reikia tam nusiteikti ir susidūrus su sunkumais nepasimesti.

Nepamirškit tik, kad skausmas ir sielvartas yra natūrali gyvenimo dalis leidžianti geriau suvokti kas yra džiaugsmas ir laimė. Skausmas taip pat yra vienas geriausiu mokytoju. Darydami klaidas kartais kažką prarandam ar nudegam, tačiau kaskart daromės stipresni ir išmintingesni.

Kartais gyvenimas mus tiesiog nusodina ant žemės, tačiau sprendimą likti ant jos ar pakilti priimame mes patys.

Atvirkščiai iškritusi trijų kardų taro korta reiškia, kad nesenai susidūrėte su netektimi, sielvartu ar išsiskyrimu. Gali būti, kad vis dar išgyvenate tai ir atsigaudinėjate, tačiau dėl susijaukusios emocinės būsenos judėti į priekį jums labai sunku. Ši korta yra ženklas, kad privalote paleisti praeitį.

Daugeliui tai padaryti būna per sunku, ko pasekoje gyvenimas tampa našta pernelyg ilgą laiko tarpą. Susikoncentravimas į praeities įvykius retai kada būna naudingas, o stovėjimas vietoje akivaizdu, kad niekur neveda. Metas vėl atsistoti ir žvelgti į priekį.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų šeši taro korta

Šešių kardų taro korta

Šešių kardų taro korta reiškia, kad artėja pereinamasis laikotarpis, kuris nebus labai malonus. Sprendimai kuriuos turėsite priimti bus susiję su praeityje padarytomis klaidomis, kurios dabar jus verčia atsikratyti naštos, kad pagaliau galėtumėte judėti į priekį. Etapas nors ir nemalonus, bet būtinas ir žadantis gerus esminius pokyčius jūsų gyvenime.

Gyvenime taip jau kartais nutinka, kad vienintelis būdas sutvarkyti problemą, yra palikti/pamiršti ją ir koncentruotis į ateities planus. Tame nėra nieko blogo ar gėdingo, tiesiog kartais nieko nebedaryti su problematinėmis gyveniškomis situacijomis/projektais/žmonėmis yra geriau nei bandyti jas kažkaip taisyti.

Čia privalu žinoti, kad atsikratyti problemomis negana, turite suvokti kaip patekote į dabartinę situaciją ir kruopščiai suplanuoti savo ateities planus, kaip jų imsitės ir kada įgyvendinsite.

Atvirkščiai iškritusi šešių kardų taro korta sufleruoja, kad jūs jau kuris laikas stengiatės gyventi naują gyvenimą atsikratę balasto, tačiau kaip ir buvo galima tikėtis, susiduriate su sunkumais, ko ir buvo galima tikėtis. Karts nuo karto grįžtate prie praeities. Kartais dėl to, kad ne viskas liko išspręsta, kartais dėl to, kad abejojate savo sprendimais.

Kita kortos reikšmė ta, kad jūs priešinatės atėjusioms permainoms. Jaučiatės lyg jūs kažkas spaustų vienaip ar kitaip elgtis. Šiuo atvėju privalote atsiriboti nuo emocionalių sprendimų, įsigilinkite į permainas ir jų nešamom naudom. Kartais likimas praeityje atneša daugiau nepatogumų nei pačios permainos.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų penki taro korta

Penkių skeptrų taro korta

Kaip galime matyti iš skeptrų penkiaakės taro kortos paveikslėlio, ši korta parodo konfliktus. Tai gali būti bręstantys ar jau vykstantys konfliktai. Galbūt bendraujant nėra įsiklausoma į kitą žmogų, neišklausoma jo nuomonė, nėra ieškoma kompromisų. Kortoje vaizduojami penki vyrai atspindi žmones, kurie neišklauso kito žmogaus nuomonės. Jie nori būti išgirsti, tačiau nenori klausyti, ir todėl kyla konfliktai.
Spręsti šią problemą galima taip: imtis iniciatyvos ir parodyti, kad žmonės išsakys savo nuomonę ir išklausys kitą, tik jei kalbės po vieną. Taip jūs nurodysite problemą ir ją išspręsite. Visi bus laimingi.

Skeptrų penkiaakė nurodo konkurenciją jums neįprastoje sferoje. Mokykloje ar darbe sutinkame žmones, kurie pasižymi panašiais gabumais kaip ir mes. Todėl atsiranda konkurencija, pavydas, godumas. Ši korta parodo, kad turite suprasti, kad ši konkurencija – tai būdas tobulėti. Kitiems žmonėms neturėtumėte jausti pagiežos. Bendraudami su kitais žmonėmis turėtumėte būti mandagus.
Skeptrų penkiaakė atskleidžia, kad dabar susiduriate su problemomis ir neprašote kitų žmonių pagalbos. Gali būti, kad susiduriate su keliomis problemomis, kurioms turite rasti atitinkamus sprendimus.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų penkiaakė parodo, kad esate įpratęs vengti konfliktų. Kartais tai yra gerai, tačiau kartais – konfliktų vengimas gali tapti būsimų problemų priežastimi. Kita vertus, korta parodo, kad jau išsprendėte visas problemas ir neturite dėl ko nerimauti.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų septynakė taro korta

Skeptrų septynakės taro korta

Teisingai iškritusi korta
Skeptrų septynakės ir Skeptrų penkiaakės reikšmės yra panašios. Abi kortos atskleidžia, kad įvykis, kėlęs jums džiaugsmą ir pasitenkinimą, dabar kelia sunkumus, kuriuos turite įveikti. Šie sunkumai atneša sėkmę. Jei norite įrodyti ir apginti savo gerą vardą turite varžytis. Kiti žmonės siekia tų pačių rezultatų kaip ir jūs, todėl visada turite stengtis būti geresnis už juos.

Kurdami sėkmingą projektą ar įmonę, neišvengsite iššūkių, kuriuos įveikti galėsite tik išsikėlę aiškius tikslus ir žinodami, ko trokštate.
Skeptrų septynakės kortos reikšmė – nesvarbu, kas be nutiktų, turėkite tvirtą nuomonę, žinokite savo teises.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta reiškia, kad šiuo metu jūs nebepakeliate visų turimų atsakomybių ir iššūkių, su kuriais susiduriate. Galbūt varžotės ir lyginate save su kitais žmonėmis, todėl esate pažeidžiamas ir jaučiatės nevisavertis.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta atskleidžia, kad šiuo metu jūsų draugai ir šeima klausinėja apie jūsų sprendimus, pasirinkimus, o kiti žmonės jus kritikuoja ir teisia.

Dažniausiai atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad vengiate konfliktų. Atsisakote mėgstamos veiklos, todėl jaučiatės nelaimingas. Taipogi, jei kitas žmogus meta jums iššūkį, jūs pradedate nepasitikėti savo jėgomis ir nustojate siekti užsibrėžto tikslo. Prisiminkite, kad esamą poziciją pasiekėte sunkiu darbu, todėl gerai pamąstykite, ar tikrai verta išsižadėti savo įsitikinimų, tikslų. Atvirkščiai iškritusi korta reiškia ir tai, kad per daug agresyviai ginate asmeninius įsitikinimus, teises, laisves, nuosavybę, ir taip kenkiate asmeniniams santykiams.

nemokamas burimas taro kortomis
Imperatoriaus taro korta

Imperatoriaus taro korta

Imperatoriaus korta yra kontrolės simbolis. Ji simbolizuoja autoritetą, kontrolę, organizuotumą ir bebaimiškumą. Imperatorius reprezentuoja strategą nepriekaištingai planuojantį savo veiksmus. Tačiau nors jis ir visą ko valdytojas jis turi aiškų supratimą, kad karaliauti reiškia ir tarnauti, todėl visi jo veiksmai yra racionalūs ir gerai pasverti siekiant visapusiškos naudos ne tik jam pačiam, bet ir visai jo aplinkai.
Iškritusi imperatoriaus korta simbolizuoja šansą artimiausiu metu visokeriopai tobulėti, tiek bendravime, tiek sprendimu priėmime, tiek tikslų įgyvendinime. Ji pranašauja sėkmę jei tik laikysitės visų kortą simbolizuojančių vertybių.

Imperatoriaus korta taip pat gali reikšti, kad jums bus pavesta atsakingų užduočių. Tai gali būti naujos pareigos darbe ar tiesiog naujos atsakomybės gyvenime kurios iš jūsų reikalaus aiškaus proto ir tvirtos rankos.

Atvirkščiai iškritusi imperatoriaus korta yra autoritarinės galios ženklas. Jūsų gyvenime tai gali būti susiję su artimo žmogaus nesiskaitymu su jumis, neadekvatų savo pozicijos ir galios naudojimą prieš jus. Arba tai, kad jūs esate silpnas vadovas, bandantis atsikratyti ar permesti savo atsakomybes kitiems. Tai dažnai susiję ir su savikontrolės bei gebėjimo valdyti situaciją stoka, ko pasėkoje susidūrus su rimtomis problemomis jūsų pačių sukurta sistema pradeda griūti, nes savu laiku nesiėmėt atitinkamų veiksmų. Dažnu atveju situacijoms išėjus iš kontrolės toks vadovas imasi tironiškos strategijos, taip sudegindamas dar daugiau tiltų kuriuos lydi aplinkinių nusivylimas ir skausmas.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių aštuoni taro korta

Aštuonių taurių taro korta

Taurių aštuonakė korta – pokyčiai.. Kaip vikšras turi mirti, kad virstų drugeliu, taip ir mūsų gyvenimas kartas nuo karto turi keistis. Jei pavargote nuo kankinančios rutinos, turėtumėte leistis į kelionę, kuri padės pakeisti požiūrį į gyvenimą.

Korta rodo, kad jūs esate nepatenkintas dabartine padėtimi ir norite siekti kažko daugiau. Galbūt pamąstėte apie esamas galimybes. Eksperimentuokite.
Dažnai korta parodo žmogaus nuovargį nuo materialių dalykų ir polinkį dvasiniams dalykams. Tiesiog būkite laimingi, nes pokyčiai ateina tada, kai jų mums labiausiai reikia.

Atvirkščiai iškritusi Taurių aštuonakės korta – nežinome, ko siekiame ir trokštame.

Gyvenime neišsikeliate jokių tikslų ir tiesiog tekate pasroviui, neturite jokio plano. Jau seniai kai kurie dalykai jums nebeteikia džiaugsmo ar malonumo ir jūs tiesiog plaukiate pasroviui. Bijote palikti komforto zoną.
Kai kurie žmonės niekaip negali apsispręsti tarp dviejų svarbių sprendimų. Pavyzdžiui, tokie žmonės trokšta pokyčių, stengiasi dėl geresnės ateities, tačiau bijo aukotis, rizikuoti. Turime būti drąsūs ir tikėti, kad nusipelnėme gyventi geriau.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų trys taro korta

Trijų monetų taro korta

Trijų monetų taro korta pagrinde reiškia sėkmę. Dabar yra palankus metas pradėti naujus projektus, darbus, santykius, mokslus ir panašiai. Jeigu turite idėjų kurių jau kuris laikas nesiryžote imtis, dabar privalote grįžti prie jų, geresnio laiko tam jau nebus. Siekiant tikslų jei tik galite, pasinaudokite kitų žmonių patirtimi, patarimais ir pagalba, visi jie padės jums greičiau ir efektyviau įgyvendinti savus planus.

Atvirkščiai iškritusi trijų monetų taro korta sufleruoja, kad tam tikrose srityse trūksta komandinio darbo ar visų įsitraukimo siekiant bendrų tikslų. Gali būti, kad tai įtakoja per didelė tarpusavio konkurencija, ko pasekoje kenčia bendras visų tikslas.

Jeigu esate tokioje komandoje, kurioje kiekvienas bendro tikslo siekia pavieniui, pasistenkite būti tas vienytojas ir atkreipti visų dėmesį į tai, kad dirbti tokiu metodu yra tiesiog neefektyvu. Maža to, jis vargina ir kai kurias problemas padaro didesnėmis nei jos ištiesų yra.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų tūzas taro korta

Monetų Tūzo taro korta

Kaip ir visi tūzai, taip ir monetų tūzas pranašauja naujas pradžias ir naujus gyvenimo etapus. Kadangi monetos pagrinde susijusios su materialia gyvenimo dalimi, ši korta gali pranašauti naujas karjeros galimybes, naują sveikos gyvensenos etapą ar kitokias patirtis. Kad ir kas tai bebūtų, monetų tūzas sufleruoja, kad ši nauja pradžia turės pasisekimą.

Ką turite žinoti, tai kad pasitaikiusios ir išnaudotos galimybės formuos visą tolimesnį jūsų gyvenimą. Nebijokite leistis į nuotykius, kurti naujus dalykus, pažinti naujus žmones ir veiklas.

Atvirkščiai iškritusi monetų tūzo korta gali reikšti, kad pasitaikiusios naujos galimybės nepriklausomai nuo srities gali tik atrodyti gražiai. Realiai šie nauji gyvenimo projektai su laiku pasirodys neverti dėmesio arba tiesiog reikalaus gerokai daugiau jūsų resursų nei iš pačių pradžių planavote. Taip iškritusi korta gali reikšti ir tai, kad rizikuojate praleisti reikšminga šansą pakeisti savo gyvenimą.

Kita reikšmė gali būti – artėjantys finansiniai sunkumai. Šiuo metu nerekomenduojama imtis didesniu finansinių projektų ir kitokių rizikų. Prieš priimant reikšmingesnius sprendimus būtina pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Nesivadovaukite nuojautomis ar emocijomis, nes šansas, kad jos jus paklaidins yra didelis.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų aštuoni taro korta

Aštuonių monetų taro korta

Aštuonių monetų taro korta reiškia, kad dabar tas metas kai turite susikaupti atsiduoti darbui. Tai nereiškia, kad iki šiol darėte kažką blogai, tiesiog dabar turite būti geriausios savo paties versijos profesinėje ir asmeninėje srityje. Nesvarbu kokio sunkumo darbai laukia, tiesiog imkitės jų, dabar yra tas metas kai turite ir galite juos padaryti. Darbų atneštų vaisių ilgai laukti nereikės.

Atvirkščiai iškritusi aštuonių monetų taro korta įprastai reiškia panašius dalykus kaip ir taisyklingai iškritusi korta, tik darbai kuriuos ji pranašauja ir rekomenduoja imtis greičiausiai bus gerokai sudėtingesni ir reikalaus daugiau jūsų resursų nei manote. Šiuo atveju svarbu neatsisakyti deleguotų užduočių ar asmeninių planų. Jūsų pastangos ir ryžtas bus įvertintas ir apdovanotas.

Santykiuose ši korta gali pranašauti tai, kad nei viena iš pusiu nėra pasiruošusi prisiimti savo atsakomybės dalies siekiant darnių, abipusiai naudingų santykių.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas