7 kortų būrimas H

7 kortų būrimas dėliojant taro kortas H forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.


nemokamas burimas taro kortomis
Taurių septyni taro korta

Septynių tauriu taro korta

Korta parodo, kad esate svajoklis, bėgate nuo tikrovės ir pasineriate į fantazijas. Atsargiai galvokite norus ir priimkite sprendimus. Jūsų svajonės jus džiugina, bet tuo pat metu ir baugina. Kita vertus, pastaroji korta primena, kad vien svajoti neužtenka, reikia svajones įgyvendinti. Kažkada turėsite nustoti tuščiai fantazuoti ir susidurti su realybe.

Jei matote daug pasirinkimų ir dėl to negalite priimti tam tikrų sprendimų, turėtumėte apmąstyti kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus, ir tik tokiu atveju jums pavyks rasti geriausią sprendimą. Tačiau priimdami sprendimus, turite išlikti budrūs, mat situacija gali būti nenuspėjama.
Norėdami priimti geriausią sprendimą, turite atskirti, kas tikra, o kas – ne.
Kortos reikšmė susijusi su pagundomis. Tai taikoma tiek teisingai, tiek atvirkščiai iškritusiai kortai.

Atvirkščiai ir teisingai iškritusios kortos reikšmė yra panaši. Jos abi parodo svajones, iliuzijas, pagundas. Tačiau atvirkščiai iškritusi korta labiau pabrėžia kortos neigiamą pusę. Esate per daug paniręs į fantazijas, iliuzijas ir nebesuvokiate realios situacijos. Esate pasimetęs, neturite tikslų.

Taurių septyneto korta parodo, kad esate nepasiryžęs susidurti su skaudžia gyvenimo realybe ir vienintelis būdas nuo jos pabėgti – svajonės ir fantazijos.
Kita vertus, korta atskleidžia, kad dabar jūs pradedate suprasti, ko norite iš gyvenimo, pradedate pastebėti pasitaikančias galimybes.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių tūzas taro korta

Taurių Tūzo taro korta

Taurių tūzas – metas atsikratyti visų neigiamų minčių ir emocijų, pradėti mėgautis gyvenimu. Kaip ir kitos tūzo kortos, Taurių tūzas žymi naują pradžią. Užmegsite naujus santykius ir būsite laimingas. Pradėjote gyventi šia diena, pamiršote praeities skausmą ir galite jausti palengvėjimą. Dažniausiai Taurių tūzas pasirodo skaityme, jei žmogus ilgą laiką buvo vienas ar jį kažkas labai įskaudino. Metas versti naują gyvenimo puslapį.
Dabar svarbu ieškoti naujų draugų, meilės, tobulėti dvasiškai. Metas užmiršti praeities negandas. Metas gyventi šia akimirka ir mėgautis

Jei ištraukiate šią kortą, tai reiškia, kad šiuo metu esate emociškai nestabilūs ar jaučiate dvasinį skausmą. Netekote kažko brangaus.
Taurių kortos simbolizuoja kūrybiškumą. Šiuo metu jums gali trūkti kūrybiškumo.
Dabar turite išsiaiškinti, kodėl nejaučiate atima iš jūsų kūrybiškumą ir kaip galite vėl tapti kūrybiškas?

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų riteris taro korta

Monetų Riterio taro korta

Monetų riterio taro korta siejama su kasdienybe ir atsakomybę. Tai reiškia, kad artimiausiu metu jums gali tekti būti būtent tuo žmogumi, kuriuo aplinkiniai galėtų pasitikėti ir būti ramūs dėl visų jums patikėtų užduočių.

Taip pat gali reikšti, kad ir toliau turite tęsti kasdienį sunkų darbą kuris jau darosi panašus į elementarią rutiną. Ilgainiui tai atneš taip trokštamus rezultatus. Dėsningas, kruopštus ir kryptingas darbas retai lieka nepastebėtas, svarbu neprarasti šios inercijos ir nepradėti mėtytis.

Atvirkščiai iškritusi monetų riterio taro korta paprastai reiškia, nuobodulį ir strigimą rutinoje. Trokštate pokyčių bet nežinote nuo ko pradėti. Taip iškritusi korta gali simbolizuoti ir tai, kad pagaliau ateinate į protą, pradedate suprasti, kad laimingas gyvenimas nėra tik darbas ir brangūs daiktai.

Paprastai taip iškritusi monetų riterio korta siūlo praleisti daugiau laiko su savo draugais ir šeimos nariais. Ji siūlo atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą, gali būti, jog pastebėsite tai, kad nekeisdami jo rizikuojate vieną dieną perdegti iš išsekti.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų riteris taro korta

Skeptrų Riterio taro korta

Teisingai iškritusi korta
Suprasti Skeptrų riterio kortą nesudėtinga. Jei ištraukėte šią kortą, tai reiškia, kad dabar yra puikus metas ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų ir keliauti. Asmuo – pasikrovęs pozityvios energijos, pilnas gyvybiškumo, pasiruošęs pabaigti visus nepadarytus darbus. Jis ieško nuotykių ir geba linksmintis, nesvarbu, kur bebūtų. Jei ištraukėte Skeptrų riterio kortą, tai reiškia, kad jūsų gyvenimas yra pilnas nuotykių. Skeptrų riteris skaityme nurodo siekį užbaigti svarbias užduotis. Toks žmogus nori nustebinti kitus žmones žiniomis ir gebėjimais. Korta nurodo planus persikelti gyventi į kitą vietą.

Imdamiesi naujos idėjos, turėtumėte būti pilni energijos ir entuziazmo, tačiau išlikti realistiškas ir žinoti, kas vyksta aplink. Turite apgalvoti ir kokias pasekmes atneš jūsų atliekami veiksmai.
Skeptrų riterio korta parodo ateityje laukiančius įvykius, kurių visai nesitikėjote. Kai ši korta skaitoma kartu su Skeptrų aštuonakės taro korta, tai reiškia, kad jūsų gyvenime laukia daug pokyčių. Dažniausiai Skeptrų riteris parodo spontanišką darbo, gyvenamosios vietos keitimą ir kitus pokyčius.

Atvirkščiai iškritusi korta – žlugimas, atidėliojimas. Pykstate, kad nieko nespėjate. Atvirkščiai iškritusi korta gali parodyti ir įtakos, galios netekimą. Jei jūs stengsitės kompensuoti šį trūkumą tuo, ko negalite kontroliuoti – galite tapti pesimistiškas ir jaustis netekęs savigarbos.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų du taro korta

Dviejų skeptrų taro korta

Skeptrų dviakė – planavimas ir progresija. Jau išsikėlėte tam tikrą uždavinį, taigi idėją pavertėte planu. Planą reikia vykdyti. Tai reiškia, kad sukūrę planą, turite apgalvoti ir kaip tą planą vykdysite.

Korta reiškia atradimus. Jūs esate kaip drugelis, kuris išlenda iš kokono ir pradeda tyrinėti pasaulį. Nors palikti kokoną yra sunku, tačiau skeptrų dviakė skatina jus nepasiduoti ir stengtis.
Ši korta reiškia, kad pirmiausia jūs išsikeliate tam tikrus siekius ir tik tada pradedate juos vykdyti. Kitaip tariant, praeityje dėjote visas pastangas, kad būtumėte tuo, kuo esate dabar, o šiandien jūs keliate naujus ilgalaikius tikslus.
Viena iš skeptrų dviakės kortos reikšmių – sprendimų priėmimas. Arba jūs liekate kokone ir jums užtenka turimų žinių, arba paliekate kokoną, tyrinėjate, tobulėjate ir rizikuojate.

Atvirkščiai iškritusi korta
Atvirkščiai iškritusi Skeptrų dviakės taro korta parodo, kad jums reikia išsikelti ilgalaikius tikslus. Norėdami išsikelti tikslą, pirmiausia, išsiaiškinkite, kas jums yra svarbu. Vėliau, pagalvokite, kaip galėtumėte įgyvendinti užsibrėžtą tikslą.

Korta parodo, kad kurdami ateities planus praleidote kažką svarbaus. Viena iš priežasčių, kodėl jums nepavyksta pasiekti užsibrėžto tikslo – netinkamas planavimas.

Per didelis pasitikėjimas savimi ar kantrybės trūkumas taip pat gali tapti priežastimis, kodėl jums nepavyksta pasiekti tikslo.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų septynakė taro korta

Skeptrų septynakės taro korta

Teisingai iškritusi korta
Skeptrų septynakės ir Skeptrų penkiaakės reikšmės yra panašios. Abi kortos atskleidžia, kad įvykis, kėlęs jums džiaugsmą ir pasitenkinimą, dabar kelia sunkumus, kuriuos turite įveikti. Šie sunkumai atneša sėkmę. Jei norite įrodyti ir apginti savo gerą vardą turite varžytis. Kiti žmonės siekia tų pačių rezultatų kaip ir jūs, todėl visada turite stengtis būti geresnis už juos.

Kurdami sėkmingą projektą ar įmonę, neišvengsite iššūkių, kuriuos įveikti galėsite tik išsikėlę aiškius tikslus ir žinodami, ko trokštate.
Skeptrų septynakės kortos reikšmė – nesvarbu, kas be nutiktų, turėkite tvirtą nuomonę, žinokite savo teises.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta reiškia, kad šiuo metu jūs nebepakeliate visų turimų atsakomybių ir iššūkių, su kuriais susiduriate. Galbūt varžotės ir lyginate save su kitais žmonėmis, todėl esate pažeidžiamas ir jaučiatės nevisavertis.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta atskleidžia, kad šiuo metu jūsų draugai ir šeima klausinėja apie jūsų sprendimus, pasirinkimus, o kiti žmonės jus kritikuoja ir teisia.

Dažniausiai atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad vengiate konfliktų. Atsisakote mėgstamos veiklos, todėl jaučiatės nelaimingas. Taipogi, jei kitas žmogus meta jums iššūkį, jūs pradedate nepasitikėti savo jėgomis ir nustojate siekti užsibrėžto tikslo. Prisiminkite, kad esamą poziciją pasiekėte sunkiu darbu, todėl gerai pamąstykite, ar tikrai verta išsižadėti savo įsitikinimų, tikslų. Atvirkščiai iškritusi korta reiškia ir tai, kad per daug agresyviai ginate asmeninius įsitikinimus, teises, laisves, nuosavybę, ir taip kenkiate asmeniniams santykiams.

nemokamas burimas taro kortomis
Mago taro korta

Mago taro korta

Mago korta reprezentuoja žmogaus valią. Magas yra ta jungiamoji jėga tarp žemės ir dangaus kuris supranta tikrąją “kaip žemėje taip ir danguje” reikšmę, kad mūsų protas ir mintys yra mus supančios aplinkos atspindys. Prisiminkite, jūs esate stipresnis ir galingesnis, puoselėkite savo vidini pasaulį ir išorinis seks jam iš paskos.
Iškritusi korta reiškia, kad atėjo laikas išnaudoti savo tikrąjį potencialą naujame darbe, versle, asmeniniame projekte, moksluose, meilėje ar dar kame. Ji rodo, kad būtent dabar yra tas laikas kai turite imtis veiksmų arba praleisti progą susipažinti su geresne savo paties versija.

Atvirkščiai iškritusi mago taro korta reiškia, kad atėjo metas pokyčiams. Kai taisyklingai iškritusi korta simbolizuoja tikrąjį potencialą, atvirkščiai – iliuziją. Galimai šiuo metu jūsų aplinkoje randasi žmonių kurie tik apsimeta besirūpinantys jumis, tačiau vienintelis dalykas besisukantis jų galvose yra asmeninė nauda.
Tačiau yra ir tokia galimybė, kad žmogus pučiantis miglą į akis esate jūs pats, ko pasėkoje jūs stengiantis ignoruoti ir slėpti tikruosius savo poreikius ir jausmus.

nemokamas burimas taro kortomis
Įsimylėjėlių korta taro korta

Įsimylėjėlių korta taro korta

Esminė žinutė kurią skleidžia įsimylėjėlių korta – harmonija, trauka ir santykių tobulumas. Pasitikėjimas vienas kitu ir vienybė kurią skleidžia įsimylėjėliai teikia kiekvienam iš jų dar didesnio pasitikėjimo savimi. Ši korta gali pranašauti vedybas ar kitus artimus ryšius, tame tarpe ir intymius.

Kita reikšmė besislepianti už kortos yra pasirinkimas tarp prieštaringų ar net vienas kitą paneigiančių dalykų. Tai dilema kurią gerai apgalvoję turite išspręsti.

Labiau asmeninė kortos reikšmė yra jūsų asmenybės puoselėjimas galbūt net socialiai priešiškos aplinkos fone. Įsimylėjėlių korta tarsi pranašauja jūsų asmeninių vertybių, įsitikinimų ir tikslų išsigryninimą nepriklausomai nuo to kokio palaikymo ar prieštaravimo sulaukiate iš aplinkos. Tai metas, kai galite suprasti kas jums iš tiesų yra svarbu, todėl privalote būti visų pirma sąžiningi ir autentiški prieš save, tik tuomet tokie būsite ir jums supantiems žmonėms.

Atvirkščiai iškritusi įsimylėjėlių korta reiškia vidinius ir išorinius konfliktus su kuriais susiduriate. Harmonijos stoka kasdienį gyvenimą gali daryti nepakeliamu, mažų mažiausiai varginančiu, ko pasekoje kenčia ne tik santykiai su artimu žmogumi. Jums būtina skirti šiek tiek laiko savianalizei, išsiaiškinti kokios priežastys jus išmušė iš vėžių ir imtis problemas sprendžiančių veiksmų. Taip pat dabar būtų pats laikas permąstyti savo vertybes ir išsiaiškinti kaip jos koreliuoja su ilgalaikiais jūsų gyvenimo tikslais.

Bendravimo nutrūkimas taip pat gali slėptis po atvirkščiai iškritusią įsimylėjėlių korta. Ji taip pat gali reikti, kad vengiate atsakomybės dėl savo padarytų pasirinkimų įtakotų aistros ar impulsyvaus charakterio. Turite pripažinti padarytas savo klaida tam, kad ateityje jų nekartotumėte.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų karalienės taro korta

Kardų Karalienės taro korta

Kardų karalienė simbolizuoja vyresnio amžiaus, daug patirties ir išmonės turinčią moterį. Ji turbūt pati “vyriškiausia” karalienė visoje kaladėje todėl jai būdingas emocijų nerodymas. Ši kortą tą ir bando pasakyti, kad vertinant dalykus ar situacijas reikėtų atsiriboti nuo emocijų. Ji ragina prieš darant išvadas įvertinti visus turimus faktus.

Ši korta taip pat sako, kad išvadas turite pasidaryti patys, nesirimkit gandais ir kitų žmonių nuomone. Supratingumas ir užuojauta dažnu atveju gali išmušti iš vėžių, todėl būtina išlikti objektyviu ir nešališku.

Kardų karalienės korta taip pat gali bandyti atkreipti jūsų dėmesį į tai kaip bendraujate su aplinkiniais. Atkreipkite dėmesį į tai kiek dalykų nutylite ar nedasakote kai turėtumėte pasakyti visą tiesą. Tiesa yra svarbi, todėl nevenkite jos ir to paties tikėkitės iš kitų, nors kartais tai gali būti skaudu.

Atvirkščiai iškritusi kardų karalienės taro korta gali reikšti, kad per dažnai galvojate savo širdimi, o ne protu. Būnate per daug emocionalūs. Turite išmokti būti labiau susikaupę it visapusiškai objektyvūs, tiek prieš save tiek prieš kitus. Sudėtingesnėms situacijoms duokite šiek tiek laiko, leiskite tiek joms tiek savo emocijoms nusistovėti, taip aiškiau galėsite susidaryti realų įspūdį apie tai kas išties vyksta ir tik tada apsispręsite dėl sekančio savo žingsnio.

Korta taip pat gali reikšti, kad pastaruoju metu bandote atsiriboti nuo aplinkiniu, darotės bejausmiai. Gal būt tiesiog norite pabūti vieni, tačiau turėkite mintyje tai, kad aplinkiniai toki jūsų atsiribojimą gali suprasti klaidingai. Skirkite tam šiek tiek laiko ir paaiškinkite kas išties vyksta, taip ateityje išvengsite nemalonių situacijų.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas