4 taro kortų būrimas deliojant pliusu

4 kortų būrimas dėliojant taro kortas pliuso forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.

nemokamas burimas taro kortomis
Atsiskyrėlio taro korta

Atsiskyrėlio taro korta

Atsiskyrėlio korta simbolizuoja žingeidumą ir savęs pažinimą. Norėdami geriau save pažinti, privalome įsiklausyti į save, o tam kartais tiesiog turime pabūti su savimi, atskirai nuo žmonių, darbų, įsipareigojimų.

Šiais laikais atsiskirdami nuo visuomenės bent trumpam rizikuosite būti nesuprasti, bet pabuvimas su savimi yra natūralus dalykas ir kartais būtinas kiekvienam žmogui siekiančiam augti ir tobulėti kaip asmenybei. Niekad nebijokite likti nesuprasti, nes tai padės jums išgryninti tikrąjį save.

Iškritusi atsiskyrėlio korta taip pat gali reikšti, kad artimiausiu metu rasite, arba jau radote savo gyvenimo mentorių.

Atvirkščiai iškritusi atsiskyrėlio korta galimai reiškia, kad jūs norite pabūti vieni ir tame tikrai nieko blogo nėra. Tačiau reikia būti atsargiems, kad jūsų atsiskyrimas netaptu skausmingas jūsų aplinkiniams ir ilgainiui jums patiems. Nors atsiskyrėlio korta simbolizuoja savęs paieškas, kartais užsitęsusios paieškos gali virsti apsėdimais ar net išprotėjimu. Atsiskirdamas nuo kitų ir būdamas tik su savimi rizikuoji užstrigti savo paieškų pasaulyje taip ir neradęs atsakymų į užduotus klausimus. Labai svarbu neradus atsakymų į klausimus, įsigilinti į pačius klausimus ir įsitikinti, ar neieškote to, ko neįmanoma rasti. Aiškus to suvokimas neleis atitrūkti nuo realybės.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių septyni taro korta

Septynių tauriu taro korta

Korta parodo, kad esate svajoklis, bėgate nuo tikrovės ir pasineriate į fantazijas. Atsargiai galvokite norus ir priimkite sprendimus. Jūsų svajonės jus džiugina, bet tuo pat metu ir baugina. Kita vertus, pastaroji korta primena, kad vien svajoti neužtenka, reikia svajones įgyvendinti. Kažkada turėsite nustoti tuščiai fantazuoti ir susidurti su realybe.

Jei matote daug pasirinkimų ir dėl to negalite priimti tam tikrų sprendimų, turėtumėte apmąstyti kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus, ir tik tokiu atveju jums pavyks rasti geriausią sprendimą. Tačiau priimdami sprendimus, turite išlikti budrūs, mat situacija gali būti nenuspėjama.
Norėdami priimti geriausią sprendimą, turite atskirti, kas tikra, o kas – ne.
Kortos reikšmė susijusi su pagundomis. Tai taikoma tiek teisingai, tiek atvirkščiai iškritusiai kortai.

Atvirkščiai ir teisingai iškritusios kortos reikšmė yra panaši. Jos abi parodo svajones, iliuzijas, pagundas. Tačiau atvirkščiai iškritusi korta labiau pabrėžia kortos neigiamą pusę. Esate per daug paniręs į fantazijas, iliuzijas ir nebesuvokiate realios situacijos. Esate pasimetęs, neturite tikslų.

Taurių septyneto korta parodo, kad esate nepasiryžęs susidurti su skaudžia gyvenimo realybe ir vienintelis būdas nuo jos pabėgti – svajonės ir fantazijos.
Kita vertus, korta atskleidžia, kad dabar jūs pradedate suprasti, ko norite iš gyvenimo, pradedate pastebėti pasitaikančias galimybes.

nemokamas burimas taro kortomis
Nuosprendžio taro korta

Nuosprendžio taro korta

Nuosprendžio korta susijusi su momentu, kai mes atsigręžiame į save ir įvertiname save, savo veiksmus, poelgius. Suprasdami ir įvertinę savo veiksmus suvokiame ir kokie žmonės ištiesų esame bei kokiu keliu einame. Ši korta pranašauja, kad artėjate prie to momento, kai privalėsite atsigręžti į save.
Nuosprendžio korta taip pat gali reikšti, kad esate tokiame gyvenimo etape kuriame pradedate aiškiau suvokti, kas per žmogus esate ir ką turite keisti, norėdami būti geresnė savo paties versija. Tai gali būti labai maži pokyčiai, tačiau gali būti ir labai dideli, darantys įtaka ne tik jums asmeniškai, bet ir aplinkiniams.
Ši korta primena mums, kad visi mūsų veiksmai įtakoja mus kaip asmenybes visą mūsų gyvenimą. Ji primena, kad vienas sprendimas gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimo tėkmę į gerą ar blogą pusę. Taip pat primena, kad dalies sprendimų jau nebepakeisite, todėl gyventi praeitimi neverta, turite susikoncentruoti į ateitį, ir su išmoktomis pamokomis judėti į rytojų.

Atvirkščiai iškritusi nuosprendžio korta gali reikši, kad jūs per dažnai savimi abejojate ir per stipriai kartais save teisiate, ko pasekoje neišnaudojate visų gyvenimo padovanotų galimybių. Su kiekviena prarasta galimybė atsiliekate nuo savo planų vis labiau. Tai ženklas, kad turite būti ryžtingesni ir labiau pasitikintys savimi.
Taip iškritusi korta gali reikšti jog atėjo tas metas, kai privalote sustoti, skirti laiko sau, įsigilinti į tai kur judate, ko siekiate ir ar tai ką darote yra tikrai tai ko trokštate. Galbūt esate per daug kritiškas sau, ir tai žlugdo jūsų potencialą. Turite suprasti, kad klaidos kurias padarėme praeityje tėra pamokos kurios padeda ateityje būti visokeriopai geresniems. Negyvenkite praeitimi, darykite klaidas, mokykitės ir judėkite į priekį.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų aštuoni taro korta

Aštuonių Skeptrų taro korta

Skeptrų aštuonakė praneša, kad Skeptrų septynakės taro kortoje vaizduojami sunkumai pagaliau baigėsi. Jūsų laukia pokyčiai daugelyje gyvenimo sričių. Galbūt netrukus jūs išgirsite puikių naujienų, ar pajusite asmeninį patobulėjimą. Skeptrų aštuonakės taro korta dažnai yra susijusi ir su darbu. Netrukus išgirsite apie ilgai lauktą sprendimą. Turite būti kantrus ir laukti.

Meilė – Skeptrų aštuonakės taro korta parodo jūsų pasiruošimą įsipareigoti santykiuose. Korta pataria neversti kito žmogaus taip pat įsipareigoti santykiuose. Jūsų antroji pusė greitai bus pasiruošusi įsipareigoti. Tik atsiminkite, kad jei versime kitą žmogų daryti, ką nors prieš jo valią, sulauksime neigiamų rezultatų.

Finansai – korta nurodo, kad dabar yra ne pats geriausias metas investuoti.  Būkite kantrus. Taupykite pinigus ir laukite, kada ateis tinkamas metas. Viskas, dėl ko taip sunkiai dirbote ir siekėte, dabar ima pildytis. Greitai pamatysite, kad tie dalykai, kurie anksčiau nelabai sekėsi, dabar padės jums suprasti, kokių veiksmų reikia imtis toliau. 

Panašiai kaip ir teisingai iškritusi Skeptrų aštuonakės taro korta, taip ir atvirkščiai iškritusi Skeptrų aštuonakės taro korta reiškia patirtį. Galbūt šiuo metu jaučiate nusivylimą.  Pradedate susidurti su kliūtimis. Laikas suprasti, kad negalite pakeisti praeities. Turite atleisti sau.

Darbas – galbūt biure nesutariate su kolegomis. Jei nenorite didelių problemų, turite kuo greičiau numalšinti šiuos konfliktus. Įkvėpkite, pagalvokite ir atsipalaiduokite. Būkite kantrus ir tikėkite, kad viskas bus gerai.

Meilė – atvirkščiai iškritusi Skeptrų aštuonakės taro korta gali parodyti pavydą. Nors pavydite be priežasties, tačiau tai neigiamai atsilieps geriems jūsų ir jūsų antrosios pusės santykiams.

Sveikata ir dvasingumas – turite išmokti labiau sukaupti dėmesį, daugiau bendradarbiauti su kitais žmonėmis ir būti ryžtingesni.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų karaliaus taro korta

Skeptrų Karaliaus taro korta

Teisingai iškritusios Skeptrų karaliaus kortos reikšmė – tyra energija. Skirtingai nuo kitų kaladės kortų, ši korta nėra susijusi su ilgu idėjų ir planų kūrimu. Jei šiam karaliui kilo kokia nors idėja, niekas nesutrukdys jam jos įgyvendinti. Skeptrų karalius – labai gabus lyderis. Kai karalius išsikelia kokį nors tikslą, jis daro viską, kad tikslas taptų realybe.
Skeptrų karalius parodo įvairius iššūkius. Spręsdamas problemas, jis gauna gerą adrenalino dozę.

Neigiama savybė, kurią parodo korta – arogancija. Siekdamas tikslo, gali būti gana agresyvus. Karalius visada paklaus „ar nereikia pagalbos?“ net ir tada, jei jo pagalbos iš tiesų niekam nereikia.
Atvirkščiai iškritusi korta parodo asmenybę, kuri nuolat skuba ir priima skubotus sprendimus. Kartais toks žmogus gali būti įkyrus, arogantiškas, mėgstantis dominuoti. Nors jis nesiekia, kad kiti jam paklustų, tačiau nori būti geresnis už kitus žmones. Siekimas dominuoti – tai viena iš jo charakterio savybių, kuri gali erzinti kitus žmones.

Atvirkščiai iškritusi korta atspindi blogiausias, ugnies stichijai būdingas savybes – savanaudiškumą ir negailestingumą. Karaliaus kortos atspindimas žmogus gali pradėti manipuliuoti jumis ir tai darys tiek, kiek jam būsite reikalingas. Ši korta atspindi karaliaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o jo įvaizdis gali padėti jums geriau pažinti savo asmenybę.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų penki taro korta

Penkių skeptrų taro korta

Kaip galime matyti iš skeptrų penkiaakės taro kortos paveikslėlio, ši korta parodo konfliktus. Tai gali būti bręstantys ar jau vykstantys konfliktai. Galbūt bendraujant nėra įsiklausoma į kitą žmogų, neišklausoma jo nuomonė, nėra ieškoma kompromisų. Kortoje vaizduojami penki vyrai atspindi žmones, kurie neišklauso kito žmogaus nuomonės. Jie nori būti išgirsti, tačiau nenori klausyti, ir todėl kyla konfliktai.
Spręsti šią problemą galima taip: imtis iniciatyvos ir parodyti, kad žmonės išsakys savo nuomonę ir išklausys kitą, tik jei kalbės po vieną. Taip jūs nurodysite problemą ir ją išspręsite. Visi bus laimingi.

Skeptrų penkiaakė nurodo konkurenciją jums neįprastoje sferoje. Mokykloje ar darbe sutinkame žmones, kurie pasižymi panašiais gabumais kaip ir mes. Todėl atsiranda konkurencija, pavydas, godumas. Ši korta parodo, kad turite suprasti, kad ši konkurencija – tai būdas tobulėti. Kitiems žmonėms neturėtumėte jausti pagiežos. Bendraudami su kitais žmonėmis turėtumėte būti mandagus.
Skeptrų penkiaakė atskleidžia, kad dabar susiduriate su problemomis ir neprašote kitų žmonių pagalbos. Gali būti, kad susiduriate su keliomis problemomis, kurioms turite rasti atitinkamus sprendimus.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų penkiaakė parodo, kad esate įpratęs vengti konfliktų. Kartais tai yra gerai, tačiau kartais – konfliktų vengimas gali tapti būsimų problemų priežastimi. Kita vertus, korta parodo, kad jau išsprendėte visas problemas ir neturite dėl ko nerimauti.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų septyni taro korta

Septynių kardų taro korta

Septynių kardų taro korta susijusi su išdavyste ir apgaule. Iškritusi ši korta reiškia, jog jūs, ar jūsų artimas susiduriate su problemomis nes kažkada padarytos kvailystės, apgaulės ar tiesiog melas pradeda ryškėti su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Kažkada nusprendėte tai tiesiog slėpti, tikėjotės, kad niekas nieko nesužinos arba problemos savaime išsispręs, tačiau ilgainiui viskas pasidarė tik dar blogiau.
Ši korta taip pat gali reikšti, kad tam tikrų dalykų ar projektų jūs norite imtis savarankiškai. Teisingiau imtis išskirtinai vieni. Toks sprendimas ne visada duoda rezultatų, tačiau panašu, kad dabar būtent taip ir turėtumėte imtis savo reikalų jei tik kyla tokia mintis.

Atvirkščiai iškritusi septynių kardų taro korta gali reikšti keletą dalykų priklausomai nuo to, kokios kortos iškrito šalimais. Pirma, tai korta gali reikšti, jog turite imtis naujų problemos sprendimo būdų, metodai prie kurių jau esate pripratę ir nuolat juos naudojate šiuo atvėju neveikia. Antra, jūs ar kažkas kas jums artimas sprendžia, ar nereikėtų atsikratyti kaltės jausmo ir pasakyti visos tiesos kuri buvo slepiama. Toks poelgis būtų ne tik teisingas, bet ir sukurtu daugiau šansų realiai ištaisyti susiklosčiusią probleminę padėtį. Trečia, korta sufleruoja, kad situacijas reiktų spręsti kitaip nei įprastai, atkreipti dėmesį į kolektyvinę, o ne asmeninę naudą.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių pažo taro korta

Taurių Pažo taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.
Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Atvirkščiai iškritusi
Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų du taro korta

Dviejų monetų taro korta

Dviejų monetų taro korta susijusi su balansu. Šiuo atveju su ganėtinai trapiu balansu kurį jums visgi pavyksta išlaikyti savo karjeros, finansų, santykių ar sveikatos srityse. Problema čia tame, kad kai gyvenimiškų sričių ant trapios balanso ribos daugėja, rizikuojate prarasti jas visas. Griūnanti viena sritis, kaip kortų namelis nusineš vieną po kitos ir kitas. Laviruoti tiesiog darysis per sunku ar net fiziškai nebeįmanoma, todėl privalote stiprinti kaip įmanoma greičiau tas vietas, kurios šiuo metu yra problemiškiausios.

Atvirkščiai iškritusi dviejų monetų taro korta reiškia, kad apsiėmėte per daug darbų ar paeigų savo gyvenime. Mažu mažiausiai ko dabar jums reikia, tai poilsio norint atgauti jėgas. Jeigu jaučiate, kad nebesusitvarkot, ieškokite pagalbos antraip ilgainiui susikursite daugiau problemų nei gausite naudos iš visų dabar nudirbtų darbų.

Finansinėje srityje privalote išmokti gyventi pagal savo pajamas. Per didelis išlaidavimas ilgainiui gali virsti didele problema.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas