4 taro kortų būrimas deliojant pliusu

4 kortų būrimas dėliojant taro kortas pliuso forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų pažo taro korta

Kardų Pažo taro korta

Kardų pažas visada viskam pasiruošęs ir nenustygstantis vietoje personažas kurio galvoje sukasi begalės naujų idėjų. Ji smalsi, visada klausinėjanti aštrialiežuvė. Dėka šių savybių ji visada atranda progų pasinerti į karštas diskusijas ar debatus.
Kaip naujienų skleidėja ji nėra labai objektyvi, deja, bet kartais jos išsakytos mintys, paskalos ar susitarimai bus atskleisti tik jei jie sutaps su jos nuomone.
Ši korta taip gali reikšti, kad jus labai skubate ir kimbate į betkokį projektą ar idėja gerai visko neapmąstę. Jūs visada labai užsivedę ir nekantraudami dalinatės idėjų įgyvendinimo progresu. Iškritusi ši korta reiškia, kad turite bendrauti ir dalintis tiek savo tiek kitų idėjomis jeigu manote, kad jos vertos ne tik jūsų bet ir aplinkinių dėmesio. Tik taip išsigryninsite kiek išties vertos jos ir ar tikrai verta investuoti tiek laiko ir jėgų į jas.

Atvirkščiai iškritusi kardų pažo korta išryškina visas negatyvias jos savybės kurios neretai tampa net pavojingomis. Apdovanota aštriu protu ir liežuviu, ji gali pradėti tai naudoti išskirtinai tik asmeniniais tikslais ir pradėti manipuliuoti žmonėmis. Jos iškalba ir minčių aštrumas tampa skaudžiu ginklu.
Kita reikšmė būtų tuščiažodžiavimas ir tuščių pažadų dalinimas. Stenkitės savo žodžius pagrįsti ir nežadėti to ko negalite įgyvendinti antraip ilgainiui tai labai pakenks jūsų reputacijai.

nemokamas burimas taro kortomis
Jėgos taro korta

Jėgos taro korta

Iškritusi jėgos korta reiškia, kad jus esate tvirto charakterio, stiprus savo vidumi žmogus. Net tada, kai gyvenimas atrodo byra į šipulius, jūs sugebate išlikti ramus ir susikaupęs. Ji taip pat rodo, kad užuojauta jums nėra svetima, jūs visada pasiryžę pagelbėti labiau likimo nuskriaustam žmogui.

Korta taip pat sako, kad esate kantrus žmogus, toks kuris gali pasiekti bet kokio užsibrėžto tikslo, nežiūrint į tai kiek laiko jums tai užtruks. Jūs taip pat nebijote išsakyti žmonėms tikrųjų savo minčių. Tokios asmeninės savybės jei ne dabar tai artimiausioje ateityje duos vaisius.

Atvirkščiai iškritusi jėgos korta pranašauja, kad šiuo metu, arba artimiausioje ateityje susidursite su dideliu pykčiu ar baime. Panašu, kad jums stinga vidinės stiprybės kuria reprezentuoja ši korta ko pasekoje pamiršote ką reiškia džiaugtis, jausti aistrą ir jausti pilnatvę darydami tai kas jums patinka.

Taip iškritusi korta gali pranašauti depresija ar stiprų pavydą kitiems, ypač kai visi aplinkui atrodo jog gyvena laimingai, siekia tikslų, tobulėja ir kuria naujus ateities planus. Ši korta reiškia, kad privalote atgauti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis.

nemokamas burimas taro kortomis
Šventiko taro korta

Šventiko taro korta

Iškritusi šventiko korta būrime simbolizuoja norą sekti nusistovėjusiomis normomis, gyvenimiškomis nesikeičiančiomis taisyklėmis. Greičiausiai jūs esate ganėtinai konservatyvus ir stabilią nuomonę turintis žmogus, dėl to į įvairius naujus dalykus gyvenime žiūrite atsargiai, nepriimate jų iškarto.

Šventiko korta sufleruoja, kad jums geriausia yra sekti nusistovėjusiomis socialinėmis normomis ir tradicijomis. Taro kortų skaityme, ši korta dažniausiai būna glaudžiai susijusi su kokia nors institucija ir jos skleidžiamomis vertybėmis. Tai ženklas, kad jums reikia priimti jau nusistovėjusias taisykles ir naudotis jomis.

Atvirkščiai iškritusi šventiko korta sufleruoja, kad greičiausiai jus esate varžomas ir ribojimas kaip asmenybė institucijų, organizacijų ar tiesiog žmonių taisyklių bei normų, ko pasekoje natūralu jog jaučiatės praradę savo gyvenimo kontrolę. Jūs maištaujate, trokštate išsilaisvinti ir judėti į prieki, augti kaip asmenybė ir kontroliuoti savo gyvenimą taip kaip jums atrodo geriausia.

Apversta korta dažniausiai reiškia, kad siekdamas gerovės, jūs keliate klausimus nusistovėjusioms normoms ir priešinatės joms nes tikite, jog taip elgtis yra ne tik teisinga, bet ir būtina.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių pažo taro korta

Taurių Pažo taro korta

Viena iš svarbiausių Taurių pažo reikšmių – atvirumas naujoms idėjoms, staiga aplankęs įkvėpimas. Eksperimentuokite, darykite tai, kas jums kelia įkvėpimą ir pamatysite – ateityje atsivers puikios galimybės. Jei jaučiate polinkį muzikai ar dailei, pirmyn – pradėkite groti ar piešti.

Pakliuvę į sudėtingą situaciją, greičiausiai nustojote siekti savo svajonių. Taurių pažas ragina jus pažiūrėti į problemą kitu kampu. Korta simbolizuoja užsispyrimą, kurio dėka įgyvendinsite visas svajones. Klausykite vidinio balso ir tikėkite, kad viskas įmanoma, tik reikia norėti.
Jei bijote parodyti savo tikruosius jausmus, dabar pats metas išdrįsti. Turite būti ir kūrybiškas, ir emocionalus. Dažniausiai žmonės nerodo emocijų, nes bijo apsijuokti prieš kitus ar saugo savo ego. Taurių Pažas – naujas saviraiškos būdas.

Atvirkščiai iškritusi
Korta parodo, kad šiuo metu jums trūksta kūrybiškumo. Galbūt jums kyla įdomių idėjų, bet jas įgyvendinate dėl materialinių, o ne dvasinių paskatų. Kūrybiškumo nejaučiate todėl, kad esamas projektas jums nekelia džiaugsmo. Jausitės kūrybiški tik tada, kai idėjas įgyvendinsite su malonumu.

Kita kortos reikšmė – susirūpinęs žmogus. Jis bijo akistatos su realybe – galbūt dabar jį kankina finansinės problemos, liga ar kt. Jis nesprendžia šių problemų, o bando pabėgti nuo jų, dažniausiai, vartodamas alkoholį ar narkotikus. Galbūt šiuo metu jūs arba jūsų artimieji negali priimti savęs tokio, koks yra.

Taurių pažas – įkvėpimo trūkumas, žema savivertė. Ką turite padaryti, kad jūsų mylimieji suprastų, kad šiame pasaulyje yra vienintelis ir nepakartojamas?

nemokamas burimas taro kortomis
Kvailio taro korta

Kvailio taro korta

Kvailio korta taro kortų kaladėje yra pažymėta numeriu 0. Šis numeris kortų kaladėje sietinas su neribotu potencialu ir galimybėmis. Įsivaizduokite jį kaip naują popieriaus lapą. Kvailys – naivumo ir tyrumo simbolis – kurio artėjanti kelionė formuos jo charakterį.
Iškritusi kvailio korta paprastai reiškia naujų dalykų ar kelionių pradžią, lydima optimizmo ir laisvės jausmo, suvaržyto realaus gyvenimo fone. Jis kiekvieną naują dieną pasitinka kaip nuotykį kupina naujų galimybių ir potyrių, jis į viską žvelgia gan lengvabūdiškai ir kartais vaikiškai todėl jo niekad nekankina nežinomybės baimė laukianti ateityje.
Kvailio korta taip pat gali būti ženklas imtis iniciatyvos ir nebijoti keisti gyvenime nusistovėjusiu dalykų ar įpročių. Jis įkvepia būti drąsesniems, žadina smalsumą ir siunčia žinią, kad kiekviena nauja diena yra ne tik naujų galimybių pradžia, bet ir galimybė keisti, bei atrasti savo gyvenimuose kažką naujo.

Iškritusi atvirkščiai kvailio korta paprastai simbolizuoja negatyvią kvailio pusę. Tai gali reikšti, kad jūs tiesiogine to žodžio prasme elgiatės kaip kvailys ignoruodamas visus iš to išplaukiančius nemalonius padarinius. Kaip ir kortoje pavaizduotas jaunuolis, jūs neįsivaizduojate į kokią pavojingą situaciją save statote.
Taip iškritusi korta sufleruoja, kad gyvenate šia akimirka nekreipdami dėmesio į tai kas jūsų laukia ateityje. Taip pat gali būti ženklas, kad jums vertėtų atidžiau atkreipti dėmesį į savo aplinką, labai gali būti, kad kažkas piktybiškai naudojasi tokiu jūsų netoliaregiškumu, kai kurie dalykai gali išties būti per geri, kad būtų tiesa. Kaip simbolis kortoje tam yra pasirinktas šuo kuris bando atkreipti kvailio dėmesį.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių tūzas taro korta

Taurių Tūzo taro korta

Taurių tūzas – metas atsikratyti visų neigiamų minčių ir emocijų, pradėti mėgautis gyvenimu. Kaip ir kitos tūzo kortos, Taurių tūzas žymi naują pradžią. Užmegsite naujus santykius ir būsite laimingas. Pradėjote gyventi šia diena, pamiršote praeities skausmą ir galite jausti palengvėjimą. Dažniausiai Taurių tūzas pasirodo skaityme, jei žmogus ilgą laiką buvo vienas ar jį kažkas labai įskaudino. Metas versti naują gyvenimo puslapį.
Dabar svarbu ieškoti naujų draugų, meilės, tobulėti dvasiškai. Metas užmiršti praeities negandas. Metas gyventi šia akimirka ir mėgautis

Jei ištraukiate šią kortą, tai reiškia, kad šiuo metu esate emociškai nestabilūs ar jaučiate dvasinį skausmą. Netekote kažko brangaus.
Taurių kortos simbolizuoja kūrybiškumą. Šiuo metu jums gali trūkti kūrybiškumo.
Dabar turite išsiaiškinti, kodėl nejaučiate atima iš jūsų kūrybiškumą ir kaip galite vėl tapti kūrybiškas?

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų karalius taro korta

Monetų Karaliaus taro korta

Monetų karaliaus taro korta siejama su aprūpinimu, saugumu, rūpestingumu, atsakingumu ir patikimumu. Iškritusi ši korta dažniausiai reiškia sėkmę kuri neretai susijusi su jau įdėtu sunkiu jūsų darbu. Ji taip pat gali būti priminimas, kad siekdami ilgalaikių tikslų nesiblaškytume, liktume susikoncentravę, naudotume savo energiją bei resursus atsakingai.

Monetų karaliaus korta taip pat gali reikšti skaudžią, tačiau būtina ir teisingą kritiką. Sulaukę jos pasistenkite atsiriboti nuo emocijų, priimti ją ir įsisavinti, kad ateityje būtumėte visapusiškai geresniu žmogumi.

Finansiniuose reikaluose, ši korta yra bene pati geriausia, sulaukti jos reiškia sulaukti finansinio stabilumo.

Atvirkščiai iškritusi monetų karaliaus taro korta paprastai reiškia stabilumo praradimą. Prarastas jis gali būti dėl daugelio dalykų, nekantrumo, pernelyg didelio nuolaidumo ar nepamatuotos rizikos. Galbūt tiesiog kažkada nukirsti kampai dabar duoda apie save žinoti.
Kita reikšmė būtų ta, kad tai ką jūs siejate su pasisekimu ir laimę tėra paviršutiniški, dažniausiai materialūs daiktai neturintys savyje tikrosios vertės. Turite suvokti, kad tikrieji lobiai slypi ne daiktuose.
Korta taip pat gali pranašauti finansinius ar reputacijos nuostolius. Būkite itin budrūs.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų septyni taro korta

Septynių kardų taro korta

Septynių kardų taro korta susijusi su išdavyste ir apgaule. Iškritusi ši korta reiškia, jog jūs, ar jūsų artimas susiduriate su problemomis nes kažkada padarytos kvailystės, apgaulės ar tiesiog melas pradeda ryškėti su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Kažkada nusprendėte tai tiesiog slėpti, tikėjotės, kad niekas nieko nesužinos arba problemos savaime išsispręs, tačiau ilgainiui viskas pasidarė tik dar blogiau.
Ši korta taip pat gali reikšti, kad tam tikrų dalykų ar projektų jūs norite imtis savarankiškai. Teisingiau imtis išskirtinai vieni. Toks sprendimas ne visada duoda rezultatų, tačiau panašu, kad dabar būtent taip ir turėtumėte imtis savo reikalų jei tik kyla tokia mintis.

Atvirkščiai iškritusi septynių kardų taro korta gali reikšti keletą dalykų priklausomai nuo to, kokios kortos iškrito šalimais. Pirma, tai korta gali reikšti, jog turite imtis naujų problemos sprendimo būdų, metodai prie kurių jau esate pripratę ir nuolat juos naudojate šiuo atvėju neveikia. Antra, jūs ar kažkas kas jums artimas sprendžia, ar nereikėtų atsikratyti kaltės jausmo ir pasakyti visos tiesos kuri buvo slepiama. Toks poelgis būtų ne tik teisingas, bet ir sukurtu daugiau šansų realiai ištaisyti susiklosčiusią probleminę padėtį. Trečia, korta sufleruoja, kad situacijas reiktų spręsti kitaip nei įprastai, atkreipti dėmesį į kolektyvinę, o ne asmeninę naudą.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų devyni taro korta

Devynių kardų taro korta

Kardų devyni taro korta dažniausiai siejama su baime ir nerimu. Kartais su gyvenime patirta trauma kurios galimai gėdijatės ir neatskleidžiate kitiems. Toks uždarumas daro savo ir kasdiena graužia jus iš vidaus. Kaskart kai galvojate, jog atsikratėte šio jausmo, po kurio laiko jis vistiek sugrįžta. Pasidalinimas savo jausmais ir išgyvenimais gali šiektiek palengvinti jūsų kančias, todėl jei tik turite žmogų, kuriuo pasitikite tiek, kad galėtumėte jam išsipasakoti, būtinai taip ir padarykite.

Atvirkščiai iškritusi kardų devyni taro korta sufleruoja praktiškai tuos pačius dalykus kaip ir tiesiai iškritusi. Jei jus kankina košmarai, stresas, nuolatinis nerimas, praeities traumos turite suprast, kad jog mintys apie tai savaime neišnyks. Turite patys stengtis sudėti tinkamai taškus ir kai kuriuos dalykus palikti praeityje. Kartais tą padaryti padeda tiesiog išsipasakojimas artimam žmogui, tačiau kartais prireikia gerokai daugiau pastangų norint atsikratyti mintimis kurios neleidžia gyventi pilnaverti, džiaugsmingą gyvenimą. Turite tai pripažinti ir imtis atitinkamų veiksmų, antraip rizikuojate likti praeityje ir gyventi nuolatiniame strese.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas