6 kortų būrimas – žvaigždės vertimas

6 kortų būrimas dėliojant taro kortas žvaigždės forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.


nemokamas burimas taro kortomis
Taurių penki taro korta

Penkių taurių taro korta

Teisingai iškritusi
Taurių penkiaakė – nusivylimas. Situacija klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Kaip taip nutinka, jaučiatės nelaimingas. Negalite pamiršti praeities įvykių, graužiate save. Iš taurių bėgantis vanduo – praleistos galimybės. Šiuo metu susiduriate su emocinėmis, o ne finansinėmis ar materialiomis problemomis.
Korta parodo, kad jums sunku pamiršti praeitį. Nenorite mokytis iš praeities klaidų. Korta vaizduoja žmogų, kuris gyvena praeitimi.

Atvirkščiai iškritusi Taurių penkiaakės korta parodo, kad jau skausmas po nesėkmės po truputį rimsta ir jūs pagaliau pradeda suprasti gautas pamokas.

Patirta kančia jums suteikė stiprybės judėti toliau. Galite pradėti džiaugtis gyvenimu.

nemokamas burimas taro kortomis
Pasaulio taro korta

Pasaulio taro korta

Pasaulio korta
Iškritusi pasaulio korta simbolizuoja vienybę ir pilnatvę. Tai vidinio ir išorinio pasaulio visuma ir harmonija. Kai kuriuose kultūrose tai apibūdinama kaip nušvitimu ar nirvana. Visi mes kažkuria prasme susiję su mus supančiais daiktais bei žmonėmis, tačiau išties gerai jaučiamės tarp jų tik tada, kai mūsų vidinis pasaulis su išoriniu šoka tuo pačiu ritmu.
Išesmės pasaulio korta reiškia pilnatvę, pasiekimus, užbaigtumą. Ji rodo, kad jūsų sunkus darbas pradeda rodyti rezultatus. Gali būti, kad neseniai užbaigėte labai svarbų savo gyvenimo etapą ar įgyvendinote reikšmingą gyvenimo tikslą. Ji taip pat gali reikšti vaiko gimimą, santuoką, mokslų baigimą.

Atvirkščiai iškritusi pasaulio korta sufleruoja tai, kad esate labai arti reikšmingo gyvenimo etapo slenksčio. Nors gyvenime jau esate pasiekęs ne vieno dalyko, atsisukus atgal, jus lydi tuštumos jausmas. Turite pagalvoti, ar tikrai ką darote yra tai ką ištiesų norite daryti. Ar tikrai bendraujate su tais žmonėmis su kuriais norite bendrauti? Ar judate gyvenime ten kur norite judėti?

nemokamas burimas taro kortomis
Įsimylėjėlių korta taro korta

Įsimylėjėlių korta taro korta

Esminė žinutė kurią skleidžia įsimylėjėlių korta – harmonija, trauka ir santykių tobulumas. Pasitikėjimas vienas kitu ir vienybė kurią skleidžia įsimylėjėliai teikia kiekvienam iš jų dar didesnio pasitikėjimo savimi. Ši korta gali pranašauti vedybas ar kitus artimus ryšius, tame tarpe ir intymius.

Kita reikšmė besislepianti už kortos yra pasirinkimas tarp prieštaringų ar net vienas kitą paneigiančių dalykų. Tai dilema kurią gerai apgalvoję turite išspręsti.

Labiau asmeninė kortos reikšmė yra jūsų asmenybės puoselėjimas galbūt net socialiai priešiškos aplinkos fone. Įsimylėjėlių korta tarsi pranašauja jūsų asmeninių vertybių, įsitikinimų ir tikslų išsigryninimą nepriklausomai nuo to kokio palaikymo ar prieštaravimo sulaukiate iš aplinkos. Tai metas, kai galite suprasti kas jums iš tiesų yra svarbu, todėl privalote būti visų pirma sąžiningi ir autentiški prieš save, tik tuomet tokie būsite ir jums supantiems žmonėms.

Atvirkščiai iškritusi įsimylėjėlių korta reiškia vidinius ir išorinius konfliktus su kuriais susiduriate. Harmonijos stoka kasdienį gyvenimą gali daryti nepakeliamu, mažų mažiausiai varginančiu, ko pasekoje kenčia ne tik santykiai su artimu žmogumi. Jums būtina skirti šiek tiek laiko savianalizei, išsiaiškinti kokios priežastys jus išmušė iš vėžių ir imtis problemas sprendžiančių veiksmų. Taip pat dabar būtų pats laikas permąstyti savo vertybes ir išsiaiškinti kaip jos koreliuoja su ilgalaikiais jūsų gyvenimo tikslais.

Bendravimo nutrūkimas taip pat gali slėptis po atvirkščiai iškritusią įsimylėjėlių korta. Ji taip pat gali reikti, kad vengiate atsakomybės dėl savo padarytų pasirinkimų įtakotų aistros ar impulsyvaus charakterio. Turite pripažinti padarytas savo klaida tam, kad ateityje jų nekartotumėte.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų keturi taro korta

Keturių monetų taro korta

Keturių monetų taro korta gali reikšti tiek gerus tiek blogus dalykus. Iš vienos pusės korta indikuoja, kad jums visgi pavyko pasiekti dalį savo užsibrėžtų tikslų ir sukaupti šiokį tokį finansinį stabilumą, tačiau kartu su pinigais atsiranda ir rizika, kad pradėsite svarbius dalykus vertinti per materialinę prizmę. Darbas kurį įdėjote siekdami materialinės gerovės gali paversti jus savanaudžiu, gobšiu pinigų vergu. Siekti finansinės nepriklausomybės yra sveikas dalykas, jeigu jis neperžengia ribų, už kurių vienintelis dalykas kuris būna svarbus tai turėti dar daugiau pinigų ir brangių daiktų.

Atvirkščiai iškritusi keturių monetų taro korta sufleruoja labai blogus dalykus. Vienas jų – gobšumas ir šykštumas. Jus persekioja skurdo baimė, kuri visiškai temdo jūsų protą ir verčia elgtis neracionaliai ir svarbiausia neatsakingai kitų žmonių atžvilgiu.

Iš kitos pusės, korta gali reikšti, kad per daug išlaidaujate. Dažnai net ne pagal savo išgales kas artimiausioje ateityje gali pridaryti jums didelių problemų.

nemokamas burimas taro kortomis
Žvaigždės taro korta

Žvaigždės taro korta

Žvaigždės taro korta simbolizuoja viltį ir charakterio stiprybę. Iškritusi korta sufleruoja, kad gyvenime patyrėte ne tik sunkių etapų, bet ir sėkmingai juos įveikėte. Tikriausiai patys dar pilnai nesuvokiate koks stiprus žmogus esate, tačiau kuo toliau tuo aiškiau tai suvoksite ir naujus iššūkius pasitiksite vis aukščiau iškelta galva. Nepamirškite, kad viltis ir sėkmė gyvenime lydi stipriausius ir ištvermingiausius iš mūsų. Atsikratykite rytojaus nežinomybės baimės ir jūsų gyvenimas pasikeis.

Atvirkščiai iškritusi žvaigždės korta sako, kad gyvenime jaučiatės taip, lyg viskas ir visi būtų nusistatę prieš jus. Iššūkiai kuriuos įprastai pasitikdavote su džiugesiu ir azartu dabar atrodo neįveikiami. Praradote pasitikėjimą savimi.
Be vilties, be pasitikėjimo savimi yra begalo sunku rasti vidinės motyvacijos ir drąsos judėti į prieki ir žiūrėti iššūkiams tiesiai į akis. Skirkite šiektiek laiko sau, išsiaiškinkite kodėl jaučiatės tokie sugniuždyti ir sutriuškinti, bei kaip tai įtakoja jūsų veiksmus ir gyvenimą. Pasistenkite išnaudoti tai ką sužinojote, nes būtent nežinomybė ir sėja baimę. Geriau pažinę savo būsenos priežastis, drąsiau ir lengviau jausitės jas šalindami.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetu pažas taro korta

Monetų Pažo taro korta

Monetų pažo taro korta siejama su ambicijomis ir susikoncentravimu siekiant užsibrėžtų tikslų. Tai reiškia, kad turite imtis savo idėjų ir planų, atidėliodami rizikuojate galutinai palaidoti savo sumanymus. Būkite ryžtingi ir tikslingi, net ir nuobodžiausi darbai galų gale pasidaro atnešdami su savimi ne tik užbaigtumo jausmą, bet ir realius trokštamus rezultatus. Svarbiausias dalykas kuri komunikuoja ši korta yra ta, kad nepriklausomai nuo gyvenimiškos srities, turite imtis savo sumanymų ir jų laikytis, dabar yra pats geriausias laikas juos pradėti.

Atvirkščiai iškritusi monetų pažo taro korta paprastai reiškia, kad nesugebate susikoncentruoti ties vienu ar keliais svarbiausiais dalykais. Gali būti, kad smalsumas ar kitos priežastys labai lengvai nukreipia jūsų dėmesį nuo išties svarbių dalykų. Bandykite atpažinti dėmesį blaškančius veiksnius ir jų atsisakyti, antraip rizikuojate likti neįgyvendinę savo tikslų.

Taip iškritusi korta taip pat gali reikšti, kad atėjo metas pertraukai. Jos metu pabandykite atsipalaiduoti, pailsėti ir permastyti ar tikrai einate savo užsibrėžtų tikslų link. Jeigu jaučiate, kad su pagalba judėtumėte greičiau, paprašykite jos.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas