6 kortų būrimas – žvaigždės vertimas

6 kortų būrimas dėliojant taro kortas žvaigždės forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.


nemokamas burimas taro kortomis
Kardų devyni taro korta

Devynių kardų taro korta

Kardų devyni taro korta dažniausiai siejama su baime ir nerimu. Kartais su gyvenime patirta trauma kurios galimai gėdijatės ir neatskleidžiate kitiems. Toks uždarumas daro savo ir kasdiena graužia jus iš vidaus. Kaskart kai galvojate, jog atsikratėte šio jausmo, po kurio laiko jis vistiek sugrįžta. Pasidalinimas savo jausmais ir išgyvenimais gali šiektiek palengvinti jūsų kančias, todėl jei tik turite žmogų, kuriuo pasitikite tiek, kad galėtumėte jam išsipasakoti, būtinai taip ir padarykite.

Atvirkščiai iškritusi kardų devyni taro korta sufleruoja praktiškai tuos pačius dalykus kaip ir tiesiai iškritusi. Jei jus kankina košmarai, stresas, nuolatinis nerimas, praeities traumos turite suprast, kad jog mintys apie tai savaime neišnyks. Turite patys stengtis sudėti tinkamai taškus ir kai kuriuos dalykus palikti praeityje. Kartais tą padaryti padeda tiesiog išsipasakojimas artimam žmogui, tačiau kartais prireikia gerokai daugiau pastangų norint atsikratyti mintimis kurios neleidžia gyventi pilnaverti, džiaugsmingą gyvenimą. Turite tai pripažinti ir imtis atitinkamų veiksmų, antraip rizikuojate likti praeityje ir gyventi nuolatiniame strese.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų pažas taro korta

Skeptrų Pažo taro korta

Skeptrų pažo taro korta vaizduoja jaunuolį, besidomintį aplink esančiu pasauliu. Jis žino savo tikslus, labai nori juos pasiekti, tačiau neturi pakankamai patirties, bijo nežinomybės, taigi jo idėjos taip ir neįgyvendintos. Šis berniukas nori pažinti pasaulį, keliauti, turi ateities viziją, mato puikias galimybes, kuriomis galėtų pasinaudoti. Tačiau jis arba nieko nedaro, arba neturi vienos konkrečios idėjos ir šokinėja nuo vienos idėjos prie kitos. Jei jis taip darys ir toliau, tai praleis galimybes, kurios leistų jam tobulėti.

Skeptrų pažo taro korta parodo, kad norite atrasti kažką naujo, investuoti ar tobulėti gyvenime. Ketinate pradėti įgyvendinti turimą idėją, tačiau jums trukdo galvoje besisukančios priešiškos mintys. Vidiniai konfliktai jums neleidžia padaryti žymių pasiekimų, kurie padėtų įrodyti pasauliui, kad gyvenate ne veltui.

Turėtumėte pašalinti kliūtis, kurios neleidžia jums realizuoti idėjų, o tai padarę – imtis idėjų įgyvendinimo. Atsikratykite baimių, sukaupkite visas jėgas ir imkitės veiksmų. Įrodykite pasauliui savo vertę ir ryžtą eiti pasirinktu keliu. Ši korta rodo sėkmę, kurią galite pasiekti tik būdami drąsūs. Taigi įveikite visas kliūtis, realizuokite idėjas ir tapkite žinomi pasauliui.

Atvirkščiai iškritusi Skeptrų pažo taro korta išryškina teisingai iškritusioje kortoje minimas negatyvias savybes. Ši korta parodo, kad jums galvoje kyla viena puiki idėja po kitos, suplanuojate, kaip jas įgyvendinsite, tačiau jums vis vien nepavyksta jų realizuoti. Galbūt jūs pradėjote realizuoti kokią nors idėją ar užsiimti nauju hobiu, tikite jų sėkme, tačiau vėliau nusiviliate, nes viskas klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Kaip bebūtų, tokiu atveju jūs turėtumėte išdrįsti kurti prasmingesnius projektus ir nebešvaistyti brangaus laiko.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų karaliaus taro korta

Kardų Karaliaus taro korta

Iškritęs kardų karalius sufleruoja, kad privalote išlikti objektyvus ir remtis tik faktais dabartinėje savo situacijoje. Ši korta simbolizuoja intelektą ir galią kurią jums reikia panaudoti siekiant dabartinių savo tikslų. Būkite atidūs ir kritiški, nepasikliaukite tik savo patirtimi ir išsilavinimu, problemos kurias reikės spręsti reikalaus gilesnės analizės.

Korta taip pat reiškia, kad turite būti griežtas ir nepalenkiamas atlikinėdamas savo pareigas. Turite blaiviu protu, kritiškai ir išsamiai įsižiūrėti į problemines situacijas. Įsitikinkite, kad tolimesni jūsų veiksmai neatneštų jums daugiau problemų nei naudos. Venkite nereikalingos rizikos ir emocijų priiminėjant reikšmingus sprendimus visose gyvenimo srityse.

Atvirkščiai iškritusi kardų karaliaus korta indikuoja tironiškus, smurtinius ir manipuliatyvius veiksmus. Tai gali būti susiję su savo galios ir autoriteto pertekliniu naudojimų siekiant asmeninės naudos ir troškimų patenkinimo. Taip iškritusi korta taip pat gali reikšti, kad kartais ne vietoje ir ne laiku paprastas temas bei diskusijas paverčiate mokslinės disertacijos gynimu. Kartais paprasčiau tikrai yra geriau.

nemokamas burimas taro kortomis
Mirties taro korta

Mirties taro korta

Mirties taro korta yra ta kurios visi nelaukia labiausiai ir kurią dažniausiai interpretuoja neteisingai. Ištiesų tai viena pozityviausių kortų visoje kaladėje.
Ši korta reiškia, kad tam tikras jūsų gyvenimo etapas pasibaigia ir naujasis netrukus prasidės. Viskas ką jums reikia padaryti, tai “užverti duris”, kad kitos galėtų atsidaryti. Turite pamiršti praeitį ir susikoncentruoti į ateitį.
Kita kortos reikšmė yra ta, kad šiuo metu jūs esate tam tikro gyvenimo etapo lūžio taške. Senasis jūs turi likti praeityje, kad naujasis, protingesnis ir geresnis galėtų galutinai įsigalėti jumyse. Žinoma, šį etapą tikriausiai lydi didelė nežinomybė ir galimai net baimė, tačiau privalote žinoti, kad visą tai išeis į gerą dėl ko ateityje labai džiaugsitės.
Mirties taro korta taip gali reikšti, kad privalote atisakyti nesveikų, toksiškų santykių su kitais žmonėmis. Jie jus stabdo ir verčia kentėti visiškai lygioje vietoje. Privalote jų atsisakyti, antraip liksite tokioje nesveikoje stagnacijoje dar ilgai.

Atvirkščiai iškritusi mirties taro korta reiškia, kad jūs priešinatės neišvengiamiems ir būtiniems pokyčiams. Galimai laikotės praeities arba tiesiog nežinote ko imtis, kad galėtumėte judėti į priekį. Vienaip ar kitaip, privalote skirti šiektiek laiko apmastymams, gali būti, kad įsiklausę į save pastebėsite kur ir kaip save ribojate ir tai gali padėti išjudėti iš mirties taško. Nors baimė ir nežinomybė niekur nedings, vistiek turite pasitikįti savimi ir tikėti, jog imatės teisingų veiksmų. Gyvenimas juda į priekį, privalote judėti ir jūs.

nemokamas burimas taro kortomis
Teisingumo taro korta

Teisingumo taro korta

Visi sprendimai kuriuos primate dabar turi ilgalaikes pasekmes tiek jums tiek jūsų aplinkiniams. Norit nenorit ateis diena, kai dėl vienokių ar kitokių sprendimų būsite reisiami. Teisingumo korta rodo tai, kad teisingumo neišvengsite ir jūsų praeities pasirinkimai bus tinkamai įvertinti.

Jeigu žinote, kad esate priėmę ne pačių geriausių sprendimų, dėl kurių nukentėjo kiti žmonės, ši korta yra kaip perspėjimas, kad už tai artimiausiu metu sulauksite atpildo. Todėl tai puiki proga pabandyti ištaisyti padarytas klaidas ir sušvelninti artėjančias neišvengiamas pasekmes.

Kita kortos reikšmė simbolizuoja tai, kad būtina atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Tai gali būti jūsų karjera, asmeninis gyvenimas ar tiesiog svarbus gyvenimo sprendimas kurį privalote priimti. Jeigu dėl kažko dvejojate, turite susiimti ir priimti sprendimą.

Atvirkščiai iškritusi teisingumo taro korta pažymi keletą dalykų. Vienas iš jų yra tai, kad gyvenate neigime. Atsisakote priimti akivaizdžią tiesą, savo ar kitų veiksmų pasekmes. Bėgate nuo savo kaltės, tačiau užsimirštate, kad visą tai jau yra praeitis ir jūsų gyvenimas priklauso tik nuo jūsų esamų ir būsimų sprendimų. Prisiminkite tai ir stenkitės jau nuo dabar būti geresni tiek sau tiek aplinkiniams. Jūs turite galimybę atstatyti pusiausvyrą ir tapti geresniu žmogumi.

Teisiniam fone ši korta gali reikšti, kad teismo sprendimas palankus jums nebus.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų riteris taro korta

Monetų Riterio taro korta

Monetų riterio taro korta siejama su kasdienybe ir atsakomybę. Tai reiškia, kad artimiausiu metu jums gali tekti būti būtent tuo žmogumi, kuriuo aplinkiniai galėtų pasitikėti ir būti ramūs dėl visų jums patikėtų užduočių.

Taip pat gali reikšti, kad ir toliau turite tęsti kasdienį sunkų darbą kuris jau darosi panašus į elementarią rutiną. Ilgainiui tai atneš taip trokštamus rezultatus. Dėsningas, kruopštus ir kryptingas darbas retai lieka nepastebėtas, svarbu neprarasti šios inercijos ir nepradėti mėtytis.

Atvirkščiai iškritusi monetų riterio taro korta paprastai reiškia, nuobodulį ir strigimą rutinoje. Trokštate pokyčių bet nežinote nuo ko pradėti. Taip iškritusi korta gali simbolizuoti ir tai, kad pagaliau ateinate į protą, pradedate suprasti, kad laimingas gyvenimas nėra tik darbas ir brangūs daiktai.

Paprastai taip iškritusi monetų riterio korta siūlo praleisti daugiau laiko su savo draugais ir šeimos nariais. Ji siūlo atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą, gali būti, jog pastebėsite tai, kad nekeisdami jo rizikuojate vieną dieną perdegti iš išsekti.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas