7 kortų būrimas dėliojant pasaga

7 kortų būrimas dėliojant taro kortas pasagos forma. Prieš atverčiant taro kotą galvokite apie rūpimą klausimą ir verskite kortas po vieną. Atsivertusių kortų reikšmės atsiras kiek žemiau. Taip pat galite išbandyti trijų taro kortų būrimą bei vieną greičiausių vienos kortos būrimą.


nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų keturi taro korta

Keturių skeptrų taro korta

Skeptrų keturakės taro korta – tai šventės, harmoninga, laiminga ir atpalaiduojanti namų aplinka. Numerologijoje, skaičius 4 simbolizuoja stabilumą, laimę, harmoniją.

Skeptrų keturakės taro korta reiškia, kad dabar tinkamiausias metas pabūti šeimos ar draugų rate.
Be to, jei šiuo metu vykdote kokį nors projektą, ši korta parodo, kad jūsų projekto laukia labai svarbus etapas. Turėtumėte švęsti. Jūs sugebėjote užbaigti šį etapą, todėl turėtumėte didžiuotis savimi. Tuo labiau, kad Skeptrų keturakės korta simbolizuoja pasididžiavimą, pasitenkinimą savimi.

Jei teisingai iškritusi korta reiškia balansą, stabilumą ir harmoniją, tai atvirkščiai iškritusi korta – harmonijos šeimoje ar namuose nebuvimą ar jos trūkumą. Tikėtina, kad šeimos narių ar kitų mylimų žmonių santykiai yra įtempti. Jei jūsų gyvenime įvyko kas nors svarbaus, norite tuo pasidalinti su artimiausiais žmonėmis, norite, kad jus namuose pasitiktų artimieji, tačiau tokios paramos nesulaukiate. Pradedate nepasitikėti santykiais, nebežinote, ką galite kontroliuoti ir ką – ne.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų karalienės taro korta

Kardų Karalienės taro korta

Kardų karalienė simbolizuoja vyresnio amžiaus, daug patirties ir išmonės turinčią moterį. Ji turbūt pati “vyriškiausia” karalienė visoje kaladėje todėl jai būdingas emocijų nerodymas. Ši kortą tą ir bando pasakyti, kad vertinant dalykus ar situacijas reikėtų atsiriboti nuo emocijų. Ji ragina prieš darant išvadas įvertinti visus turimus faktus.

Ši korta taip pat sako, kad išvadas turite pasidaryti patys, nesirimkit gandais ir kitų žmonių nuomone. Supratingumas ir užuojauta dažnu atveju gali išmušti iš vėžių, todėl būtina išlikti objektyviu ir nešališku.

Kardų karalienės korta taip pat gali bandyti atkreipti jūsų dėmesį į tai kaip bendraujate su aplinkiniais. Atkreipkite dėmesį į tai kiek dalykų nutylite ar nedasakote kai turėtumėte pasakyti visą tiesą. Tiesa yra svarbi, todėl nevenkite jos ir to paties tikėkitės iš kitų, nors kartais tai gali būti skaudu.

Atvirkščiai iškritusi kardų karalienės taro korta gali reikšti, kad per dažnai galvojate savo širdimi, o ne protu. Būnate per daug emocionalūs. Turite išmokti būti labiau susikaupę it visapusiškai objektyvūs, tiek prieš save tiek prieš kitus. Sudėtingesnėms situacijoms duokite šiek tiek laiko, leiskite tiek joms tiek savo emocijoms nusistovėti, taip aiškiau galėsite susidaryti realų įspūdį apie tai kas išties vyksta ir tik tada apsispręsite dėl sekančio savo žingsnio.

Korta taip pat gali reikšti, kad pastaruoju metu bandote atsiriboti nuo aplinkiniu, darotės bejausmiai. Gal būt tiesiog norite pabūti vieni, tačiau turėkite mintyje tai, kad aplinkiniai toki jūsų atsiribojimą gali suprasti klaidingai. Skirkite tam šiek tiek laiko ir paaiškinkite kas išties vyksta, taip ateityje išvengsite nemalonių situacijų.

nemokamas burimas taro kortomis
Saulės taro korta

Saulės taro korta

Saulės taro korta simbolizuoja sėkmę, gausą ir visokeriopą gerovę. Kaip ir pati saulė, taip ir ši korta suteikia stiprybės ir gyvybės visiems kuriems pasiseka pabūti jos spinduliuose.
Dėka jūsų pačių pilnatvės jausmo, aplinkiniai šalia jūsų taip pat jaučiasi laimingesni ir įkvėpti. Jūsų skleidžiama šviesa ir gera energija traukia juos kaip augalus saulė. Jūsų pasiekimai ir patirtys įkvepia ir juos būti geresniais žmonėmis.
Ši korta rodo, kad pagaliau jūs jaučiatės pasitikintis savo jėgomis. Nebijodami imtis iššūkių, didžiąją dalį jų jūs įgyvendinate, o tai kaskart vis labiau ir labiau sustiprina pasitikėjimą savimi. Su kiekvienu nauju pasiekimu jūsų gyvenimas akivaizdžiai gerėja ir pilnėja teigiamomis emocijomis.

Atvirkščiai iškritusi saulės korta sufleruoja, kad jums sunku įžvelgti gerus dalykus tam tikruose dalykuose ar situacijose. Toks įspūdis, kad šiuo metu debesys užstoją jums saulės šviesą ir šilumą būtina jūsų gerai savijautai. Tai kenkia pasitikėjimui savimi, ko pasekoje tai atsiliepia jums būdingam optimizmui ir entuziazmui.
Kitą vertus, atvirkščiai iškritusi korta gali sufleruoti, kad jūsų lūkesčiai gali būti tiesiog nerealūs, o tikslai neįgyvendinami. Į tai būtina atsižvelgti jeigu ir toliau norite augti ir sulaukti tokio pat pasisekimo kaip iki šiol.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų karaliaus taro korta

Skeptrų Karaliaus taro korta

Teisingai iškritusios Skeptrų karaliaus kortos reikšmė – tyra energija. Skirtingai nuo kitų kaladės kortų, ši korta nėra susijusi su ilgu idėjų ir planų kūrimu. Jei šiam karaliui kilo kokia nors idėja, niekas nesutrukdys jam jos įgyvendinti. Skeptrų karalius – labai gabus lyderis. Kai karalius išsikelia kokį nors tikslą, jis daro viską, kad tikslas taptų realybe.
Skeptrų karalius parodo įvairius iššūkius. Spręsdamas problemas, jis gauna gerą adrenalino dozę.

Neigiama savybė, kurią parodo korta – arogancija. Siekdamas tikslo, gali būti gana agresyvus. Karalius visada paklaus „ar nereikia pagalbos?“ net ir tada, jei jo pagalbos iš tiesų niekam nereikia.
Atvirkščiai iškritusi korta parodo asmenybę, kuri nuolat skuba ir priima skubotus sprendimus. Kartais toks žmogus gali būti įkyrus, arogantiškas, mėgstantis dominuoti. Nors jis nesiekia, kad kiti jam paklustų, tačiau nori būti geresnis už kitus žmones. Siekimas dominuoti – tai viena iš jo charakterio savybių, kuri gali erzinti kitus žmones.

Atvirkščiai iškritusi korta atspindi blogiausias, ugnies stichijai būdingas savybes – savanaudiškumą ir negailestingumą. Karaliaus kortos atspindimas žmogus gali pradėti manipuliuoti jumis ir tai darys tiek, kiek jam būsite reikalingas. Ši korta atspindi karaliaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o jo įvaizdis gali padėti jums geriau pažinti savo asmenybę.

nemokamas burimas taro kortomis
Skeptrų septynakė taro korta

Skeptrų septynakės taro korta

Teisingai iškritusi korta
Skeptrų septynakės ir Skeptrų penkiaakės reikšmės yra panašios. Abi kortos atskleidžia, kad įvykis, kėlęs jums džiaugsmą ir pasitenkinimą, dabar kelia sunkumus, kuriuos turite įveikti. Šie sunkumai atneša sėkmę. Jei norite įrodyti ir apginti savo gerą vardą turite varžytis. Kiti žmonės siekia tų pačių rezultatų kaip ir jūs, todėl visada turite stengtis būti geresnis už juos.

Kurdami sėkmingą projektą ar įmonę, neišvengsite iššūkių, kuriuos įveikti galėsite tik išsikėlę aiškius tikslus ir žinodami, ko trokštate.
Skeptrų septynakės kortos reikšmė – nesvarbu, kas be nutiktų, turėkite tvirtą nuomonę, žinokite savo teises.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta reiškia, kad šiuo metu jūs nebepakeliate visų turimų atsakomybių ir iššūkių, su kuriais susiduriate. Galbūt varžotės ir lyginate save su kitais žmonėmis, todėl esate pažeidžiamas ir jaučiatės nevisavertis.

Atvirkščiai iškritusi Lazdų septynakės taro korta atskleidžia, kad šiuo metu jūsų draugai ir šeima klausinėja apie jūsų sprendimus, pasirinkimus, o kiti žmonės jus kritikuoja ir teisia.

Dažniausiai atvirkščiai iškritusi korta parodo, kad vengiate konfliktų. Atsisakote mėgstamos veiklos, todėl jaučiatės nelaimingas. Taipogi, jei kitas žmogus meta jums iššūkį, jūs pradedate nepasitikėti savo jėgomis ir nustojate siekti užsibrėžto tikslo. Prisiminkite, kad esamą poziciją pasiekėte sunkiu darbu, todėl gerai pamąstykite, ar tikrai verta išsižadėti savo įsitikinimų, tikslų. Atvirkščiai iškritusi korta reiškia ir tai, kad per daug agresyviai ginate asmeninius įsitikinimus, teises, laisves, nuosavybę, ir taip kenkiate asmeniniams santykiams.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų šeši taro korta

Šešių monetų taro korta

Šešių monetų taro korta įprastai reiškia, kad nors visada norisi turėti daugiau, dabartinėje jūsų sąskaitoje yra pakankamai pinigų pragyvenimui be streso. Ši korta taip pat susijusi su aukojimu ir labdara, todėl jeigu jaučiate, jog jūsų išlaidų ir pajamų balansas teigiamas, apsvarstykite dalies lėšų paaukojimą vargstantiems. Jeigu visgi finansinė jūsų padėtis vargingesnė, tikėkitės pagalbos kuri turėtų padėti atsistoti kojų. Nebūkite išdidūs, priimkite pagalbą, ateityje galėsite ją grąžinti arba padėti panašaus likimo nuskriaustiems.

Atvirkščiai iškritusi šešių monetų taro korta gali reikšti, kad labdara ar pagalba kuria kažkam teikiate, greičiausiai bus vienpusė. Tas pats galioja ir skolintiems pinigams, gali būti, kad jų nebeatgausite. Jeigu neturite tvirto finansinio pagrindo, skolinti pinigų šiuo metu nepatartina.

Taip iškritusi korta taip pat gali bandyti priminti jums apie negrąžintas skolas, kurios artimiausioje ateityje gali sukelti didelių problemų. Investicijos į naujus projektus ar verslus šiuo metu taip pat nepatartinos, galimai prarasite didele savo resursų dalį.

Paskutinioji reikšmė susijusi su savanaudiška labdara. Jeigu aukojate siekdami išskirtinai naudos tik sau, geriau to nedarykite. Nei dabar nei kada nors vėliau.

nemokamas burimas taro kortomis
Taurių devyni taro korta

Devynių taurių taro korta

Devynių taurių korta – malonumai, mėgavimasis. Praeityje jūsų gyvenimas priminė amerikietiškuosius kalnelius, buvo labai nepastovus, tačiau dabar jis turėtų tapti pastovesnis. Praeityje, atsitikus kokioms nors nesėkmėms, žemė slydo iš po kojų, buvo sunku džiaugtis gyvenimu ir išsikelti kokį nors tikslą. Turėjote išeiti už komforto zonos ribų. Dabar galite mėgautis pasiektais rezultatais. Prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas.

Šiuo metu turėtumėte pamąstyti apie tai, ko norite iš gyvenimo. Ši korta gali parodyti, kad šiuo metu ieškote naujų pojūčių.
Sunkiai dirbote, kad pasiektumėte tai, ką turite dabar, tačiau iki visiškos pilnatvės dar kažko trūksta. Iš pažiūros gali atrodyti, kad per daug puikuojatės nuveiktais darbais, pasiekimais, norite gauti dėmesio ir kitų žmonių pripažinimą.

Taurių devynakė korta parodo, kad šiuo metu turėtumėte liautis taip didžiuotis savo pasiekimais ir labiau rūpintis gyvenimo kokybe. Vertinkite santykius su šeima, draugais, aplinkiniais.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų riterio taro korta

Kardų Riterio taro korta

Iškritusi kardų berniuko korta bando atkreipti dėmesį į tai, kad kartais mus užvaldžiusios idėjos ir norai, verčia elgtis ir priimdinėti sprendimus visiškai aklai, nekreipiant dėmesio nei į būsimus veiksmus, nei į sunkumus, nei į galimas pasekmes su kuriomis neišvengiamai susidursime. Ši korta yra labai stipri, energinga ir agresyvi. Būtina siekiant tikslu siekti ir balanso tarp savo troškimų, ambicijų bei veiksmų moralumo.

Kardų berniuko turinčio aiškius tikslus nebesustabdys niekas. Jis nesigilina nei į pasekmes nei iššūkius kurie jo laukia. Jis gyvas ambicijos, pasišventimo ir jėgos simbolis. Tačiau beatodairiškumas gali būti klastingas ir pavojingas. Nesigilinant į laukiančius iššūkius ir pasekmes nesunkiai gali virsti aplinkinių nemalone bei sudaužytu pasitikėjimu savimi.

Atvirkščiai iškritusi kardų riterio korta rodo neįprastą nekantrumą ir impulsyvumą. Turite daug energijos, bet mažai supratimo kuria linkme ją nukreipti, ko pasekoje dažnai priimate ne pačius geriausius sprendimus kurie gadina gyvenimą ne tik jums, bet ir aplinkiniams.

Išsiblaškymas taip pat yra viena jūsų ydų. Esate nepasiruošę susidurti su problemomis kurios neišvengiamos siekiant užsibrėžtų tikslų. Jums būtina būti kiek atsargesniems ir organizuotiems antraip rizikuojate atsimušti į tokias problemas, kurių dar nesate pajėgūs išspręsti.

nemokamas burimas taro kortomis
Pakaruoklio taro korta

Pakaruoklio taro korta

Pakaruoklis supranta, kad dabartinės kankinantis etapas yra apskaičiuotas ir būtinas siekiant asmeninio tobulėjimo. Ši simbolinė pakaruoklio pozicija, žemyn galva be abejonių yra skausminga tačiau ir verčianti pasaulį pamatyti atvirkščiai. Naujas matymo kampas yra būtinas siekiant augti ir tobulėti.

Pakaruoklio korta taip pat gali reikšti, kad šiuo metu nevieta jokiems skubotiems sprendimams, nežiūrint kokio svarbumo jie šiuo metu gali atrodyti. Geriausia jei šiek tiek luktertumėte, leistumėte emocijoms susigulėti, tokiu būdų būsite tikri, kad priėmėte tinkamiausią galimą sprendimą.

Ši korta išesmės yra laukimo korta. Ji sako, kad kartais geriausiai tiesiog išlaukti. Naujos galimybės, idėjos ar pasiūlymai ateis, būkite kantrūs. Tiesiog kartais, geriau nedaryti nieko nei daryti betką.

Atvirkščiai iškritusi pakaruoklio korta rodo labai specifinį laikotarpį kurio metu jūs jaučiatės švaistantys pernelyg daug laiko ir nieko iš to negaunate. Turbūt pajutote, kaip tam tikrose srityse dalykai atrodo visiškai sustingo ir negali išjudėti iš mirties taško ir nesvarbu ką bedarytumėte, niekas nepadeda.

nemokamas burimas taro kortomis
Įsimylėjėlių korta taro korta

Įsimylėjėlių korta taro korta

Esminė žinutė kurią skleidžia įsimylėjėlių korta – harmonija, trauka ir santykių tobulumas. Pasitikėjimas vienas kitu ir vienybė kurią skleidžia įsimylėjėliai teikia kiekvienam iš jų dar didesnio pasitikėjimo savimi. Ši korta gali pranašauti vedybas ar kitus artimus ryšius, tame tarpe ir intymius.

Kita reikšmė besislepianti už kortos yra pasirinkimas tarp prieštaringų ar net vienas kitą paneigiančių dalykų. Tai dilema kurią gerai apgalvoję turite išspręsti.

Labiau asmeninė kortos reikšmė yra jūsų asmenybės puoselėjimas galbūt net socialiai priešiškos aplinkos fone. Įsimylėjėlių korta tarsi pranašauja jūsų asmeninių vertybių, įsitikinimų ir tikslų išsigryninimą nepriklausomai nuo to kokio palaikymo ar prieštaravimo sulaukiate iš aplinkos. Tai metas, kai galite suprasti kas jums iš tiesų yra svarbu, todėl privalote būti visų pirma sąžiningi ir autentiški prieš save, tik tuomet tokie būsite ir jums supantiems žmonėms.

Atvirkščiai iškritusi įsimylėjėlių korta reiškia vidinius ir išorinius konfliktus su kuriais susiduriate. Harmonijos stoka kasdienį gyvenimą gali daryti nepakeliamu, mažų mažiausiai varginančiu, ko pasekoje kenčia ne tik santykiai su artimu žmogumi. Jums būtina skirti šiek tiek laiko savianalizei, išsiaiškinti kokios priežastys jus išmušė iš vėžių ir imtis problemas sprendžiančių veiksmų. Taip pat dabar būtų pats laikas permąstyti savo vertybes ir išsiaiškinti kaip jos koreliuoja su ilgalaikiais jūsų gyvenimo tikslais.

Bendravimo nutrūkimas taip pat gali slėptis po atvirkščiai iškritusią įsimylėjėlių korta. Ji taip pat gali reikti, kad vengiate atsakomybės dėl savo padarytų pasirinkimų įtakotų aistros ar impulsyvaus charakterio. Turite pripažinti padarytas savo klaida tam, kad ateityje jų nekartotumėte.

nemokamas burimas taro kortomis
Monetų riteris taro korta

Monetų Riterio taro korta

Monetų riterio taro korta siejama su kasdienybe ir atsakomybę. Tai reiškia, kad artimiausiu metu jums gali tekti būti būtent tuo žmogumi, kuriuo aplinkiniai galėtų pasitikėti ir būti ramūs dėl visų jums patikėtų užduočių.

Taip pat gali reikšti, kad ir toliau turite tęsti kasdienį sunkų darbą kuris jau darosi panašus į elementarią rutiną. Ilgainiui tai atneš taip trokštamus rezultatus. Dėsningas, kruopštus ir kryptingas darbas retai lieka nepastebėtas, svarbu neprarasti šios inercijos ir nepradėti mėtytis.

Atvirkščiai iškritusi monetų riterio taro korta paprastai reiškia, nuobodulį ir strigimą rutinoje. Trokštate pokyčių bet nežinote nuo ko pradėti. Taip iškritusi korta gali simbolizuoti ir tai, kad pagaliau ateinate į protą, pradedate suprasti, kad laimingas gyvenimas nėra tik darbas ir brangūs daiktai.

Paprastai taip iškritusi monetų riterio korta siūlo praleisti daugiau laiko su savo draugais ir šeimos nariais. Ji siūlo atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą, gali būti, jog pastebėsite tai, kad nekeisdami jo rizikuojate vieną dieną perdegti iš išsekti.

nemokamas burimas taro kortomis
Kardų pažo taro korta

Kardų Pažo taro korta

Kardų pažas visada viskam pasiruošęs ir nenustygstantis vietoje personažas kurio galvoje sukasi begalės naujų idėjų. Ji smalsi, visada klausinėjanti aštrialiežuvė. Dėka šių savybių ji visada atranda progų pasinerti į karštas diskusijas ar debatus.
Kaip naujienų skleidėja ji nėra labai objektyvi, deja, bet kartais jos išsakytos mintys, paskalos ar susitarimai bus atskleisti tik jei jie sutaps su jos nuomone.
Ši korta taip gali reikšti, kad jus labai skubate ir kimbate į betkokį projektą ar idėja gerai visko neapmąstę. Jūs visada labai užsivedę ir nekantraudami dalinatės idėjų įgyvendinimo progresu. Iškritusi ši korta reiškia, kad turite bendrauti ir dalintis tiek savo tiek kitų idėjomis jeigu manote, kad jos vertos ne tik jūsų bet ir aplinkinių dėmesio. Tik taip išsigryninsite kiek išties vertos jos ir ar tikrai verta investuoti tiek laiko ir jėgų į jas.

Atvirkščiai iškritusi kardų pažo korta išryškina visas negatyvias jos savybės kurios neretai tampa net pavojingomis. Apdovanota aštriu protu ir liežuviu, ji gali pradėti tai naudoti išskirtinai tik asmeniniais tikslais ir pradėti manipuliuoti žmonėmis. Jos iškalba ir minčių aštrumas tampa skaudžiu ginklu.
Kita reikšmė būtų tuščiažodžiavimas ir tuščių pažadų dalinimas. Stenkitės savo žodžius pagrįsti ir nežadėti to ko negalite įgyvendinti antraip ilgainiui tai labai pakenks jūsų reputacijai.

Išmaišyti taro kortas
Atversti visas taro kortas